Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1407
Aixam , 411
Alfa Romeo , 2025
Alpina , 358
Artega , 163
Iveco , 1
Audi , 17788
BAIC , 10
Bentley , 68
BMW , 15192
Brilliance , 26
Bugatti , 63
Buick , 25
Cadillac , 93
Chevrolet , 680
Chrysler , 609
Citroën , 6893
Corvette , 22
Dacia , 246
Daewoo , 343
Daihatsu , 61
DeTomaso , 6
Dodge , 190
Ferrari , 62
Fiat , 8823
Ford , 8112
GMC , 67
Great Wall , 18
Grecav , 12
Honda , 382
Hummer , 49
Hyundai , 1676
Infiniti , 34
Isuzu , 48
Jaguar , 282
Jeep , 902
Kia , 1209
KTM , 24
Lada , 161
Lancia , 309
Land Rover , 1492
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 48
Lotus , 9
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 841
Mercedes-Benz , 25434
MG , 77
MINI , 666
Mitsubishi , 1089
Morgan , 9
Nissan , 1839
NSU , 10
Opel , 25483
Peugeot , 10329
Piaggio , 28
Plymouth , 8
Pontiac , 19
Porsche , 226
Proton , 17
Renault , 12170
Rover , 494
Saab , 181
Seat , 2897
Škoda , 2169
Smart , 965
Spyker , 3
Ssangyong , 159
Subaru , 66
Suzuki , 419
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1189
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 51
UAZ , 8
VW Volkswagen , 76224
Volvo , 1067
Wartburg , 20
Wiesmann , 38
Yugo , 34
Zastava , 59

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

16 Pri 18:32
Linku:
,

Chevorlet Evanda ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:20
Linku:
,

2014 Volkswagen Passat · TDI SEL Premium Sedan 4D

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:43 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:43 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Shitet Toka - Super Ofertë

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 ,

Volvo S40 1.6 HDI 2006 10 muaj rks

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

Vw UP ❎AUTOMATIK❎ 2017 facelift 64.000 km PA DOGAN

6 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:42 ,

Renaul Twingo 1.2b me KLIM❄️ 95.000 km PA DOGAN PANORAM

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:42 ,

Dodge caliber 2.0 tdi 2011 PA DOGAN e sapo ardhur nga zvicra

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:42 ,

Ford Fiesta 2011 ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:42 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

Touran 1.9 TDI Automatik DSG + Sport 11 Muaj Rks ( Extra i R

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:42 ,

Peugeot 207 1.6 HDI 2006 Panoram Klimatronik 1 vit Rks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:42 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin Manuel Fuull Opsione 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 ,

Peugeot 207 1.4B 2009 vetem 165.000 km rks 10 muaj

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 ,

Shitet Audi A4 B7 1.9 TDI

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

Peugeot 107 2012 120.000km ��������

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:42 ,

Vectra 1.8i AUTOMATIC!!!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 2006 me lleda rks 8 muaj 2 qelsa Liber

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

Polo 1.9 TDI 2007 rks 10 muaj model GOAL 3 qelsa

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

Mercedes A 200 CDI 103KW 140 PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 ,

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione