Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1423
Aixam , 417
Alfa Romeo , 2040
Alpina , 361
Artega , 164
Iveco , 1
Audi , 17973
BAIC , 10
Bentley , 68
BMW , 15336
Brilliance , 26
Bugatti , 63
Buick , 25
Cadillac , 93
Chevrolet , 682
Chrysler , 614
Citroën , 6986
Corvette , 23
Dacia , 255
Daewoo , 347
Daihatsu , 65
DeTomaso , 6
Dodge , 192
Ferrari , 63
Fiat , 8905
Ford , 8189
GMC , 68
Great Wall , 18
Grecav , 12
Honda , 381
Hummer , 48
Hyundai , 1684
Infiniti , 34
Isuzu , 49
Jaguar , 279
Jeep , 909
Kia , 1226
KTM , 24
Lada , 161
Lancia , 317
Land Rover , 1506
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 48
Lotus , 9
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 851
Mercedes-Benz , 25637
MG , 77
MINI , 672
Mitsubishi , 1091
Morgan , 9
Nissan , 1859
NSU , 10
Opel , 25779
Peugeot , 10416
Piaggio , 27
Plymouth , 8
Pontiac , 19
Porsche , 230
Proton , 17
Renault , 12284
Rover , 500
Saab , 180
Seat , 2923
Škoda , 2190
Smart , 975
Spyker , 3
Ssangyong , 163
Subaru , 67
Suzuki , 416
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1199
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 51
UAZ , 8
VW Volkswagen , 76983
Volvo , 1081
Wartburg , 20
Wiesmann , 38
Yugo , 34
Zastava , 59

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

28 Pri 14:00
Linku:
,

Audi A6 3X sline 272 PS 100.000 km

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 16:00
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 18:06 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:06 Shitorja ,

Opel Zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:06 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:06 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:06 Shitorja ,

Renault Trafic 9ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:06 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:06 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:06 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI ,,

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:06 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:06 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:06 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:06 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:06 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 Shitorja ,

VW Up! 1.0 MPI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:06 Shitorja ,

Renault Clio

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Mercedes Benz GLA 220 CDI 4 Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Bmw X1 Panorama AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:05 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:05 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:05 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:05 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION TEAM VITI 12:2011 MODEL 2012

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Porsche Cayenne S 4.2 Diesel

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:05 ,

Mercedes-Benz E 280 EVO V6 Avantgarde

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:05 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:05 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione