Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1386
Aixam , 407
Alfa Romeo , 2006
Alpina , 355
Artega , 162
Audi , 17453
BAIC , 10
Bentley , 67
BMW , 14904
Brilliance , 26
Bugatti , 60
Buick , 24
Cadillac , 92
Chevrolet , 677
Chrysler , 602
Citroën , 6771
Corvette , 22
Dacia , 246
Daewoo , 336
Daihatsu , 60
DeTomaso , 6
Dodge , 189
Ferrari , 62
Fiat , 8406
Ford , 7890
GMC , 64
Great Wall , 18
Grecav , 12
Honda , 378
Hummer , 49
Hyundai , 1672
Infiniti , 34
Isuzu , 45
Jaguar , 278
Jeep , 874
Kia , 1203
KTM , 24
Lada , 160
Lancia , 300
Land Rover , 1491
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 48
Lotus , 9
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 809
Mercedes-Benz , 24743
MG , 75
MINI , 660
Mitsubishi , 1037
Morgan , 9
Nissan , 1802
NSU , 10
Opel , 24646
Peugeot , 10108
Piaggio , 27
Plymouth , 8
Pontiac , 19
Porsche , 226
Proton , 17
Renault , 11989
Rover , 482
Saab , 180
Seat , 2785
Škoda , 2146
Smart , 964
Spyker , 3
Ssangyong , 157
Subaru , 60
Suzuki , 404
Talbot , 3
Tata , 50
Toyota , 1176
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 51
UAZ , 8
VW Volkswagen , 74168
Volvo , 1048
Wartburg , 20
Wiesmann , 37
Yugo , 26
Zastava , 59

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

15 Pri 19:44
Linku:
,

Golf 7 -2016 me dogan dhe homologim

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 02:19
Linku:
,

Renault Fluence 1.5 Dci

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:38
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:36
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 10:48 ,

Opell combo pikap caddy cady M

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:48 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

Citroen C3 1.4 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:47 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:47 ,

Landrover defender 2.5 TD4x4 viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Shitet mercedes E220

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:47 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:46 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:46 ,

Motorr per fiat doblo

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:46 ,

Vw Caddy

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:46 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:46 ,

OPELL COMBO 1.7 DIZELL KLIM 2003 VITI ISAPOARDHUR

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:46 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione