Vetura në shitje, vetura me qera, autobiznese | MerrJep Shpalljet

Acura , 1279
Aixam , 382
Alfa Romeo , 1807
Alpina , 318
Artega , 153
Audi , 15468
BAIC , 9
Bentley , 63
BMW , 13274
Brilliance , 22
Bugatti , 59
Buick , 22
Cadillac , 81
Chevrolet , 635
Chrysler , 502
Citroën , 6076
Corvette , 18
Dacia , 225
Daewoo , 269
Daihatsu , 41
DeTomaso , 5
Dodge , 177
Ferrari , 61
Fiat , 6568
Ford , 6664
GMC , 58
Great Wall , 16
Grecav , 10
Honda , 315
Hummer , 47
Hyundai , 1502
Infiniti , 28
Isuzu , 35
Jaguar , 261
Jeep , 752
Kia , 1127
KTM , 24
Lada , 147
Lancia , 246
Land Rover , 1309
Landwind , 3
Lexus , 38
Ligier , 7
Lincoln , 39
Lotus , 8
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 697
Mercedes-Benz , 21447
Mz , 1
MG , 62
MINI , 633
Mitsubishi , 826
Morgan , 8
Nissan , 1541
NSU , 10
Opel , 20403
Peugeot , 8976
Piaggio , 22
Plymouth , 6
Pontiac , 16
Porsche , 222
Proton , 15
Renault , 10367
Rover , 333
Saab , 157
Seat , 2318
Škoda , 1911
Smart , 896
Spyker , 3
Ssangyong , 146
Subaru , 47
Suzuki , 327
Talbot , 3
Tata , 50
Toyota , 876
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 49
UAZ , 5
VW Volkswagen , 63268
Volvo , 878
Wartburg , 15
Wiesmann , 35
Yugo , 18
Zastava , 46

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

Dje 00:36
Linku:
,

Shitet Tourani 2007 Diesel 2.0 Dsg 7 Ulëse

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:16
Linku:
,

Shitet mercedes E 270

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 21:01
Linku:
,

BMW 123d M-Paket

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18
Linku:
,

RANGE ROVER SPORT FULL EXTRA

41 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 22:13
Linku:
,

Golf 6+ DSG

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 04:34 ,

treg

45 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:34 ,

T5 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:32 ,

Tauran 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:28 ,

Shitet ndrrohet *Hyundai Terracan* Tel: 045295112

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:28 ,

Shitet ndrrohet Hyundai Terracan ne gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:58 ,

Audi A3

10 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:48 ,

Veture familjare me 7 vende

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:36 ,

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:17 ,

Ford transit full ekstra 2011 2.2tdci

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:02 ,

Shes bmw 320 diesel e ardhur nga franca

16 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:01 ,

30

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:50 ,

Opel Corsa C

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:50 ,

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 ,

Shitet sistemi plinit komplet

270 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:30 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK POSAARDHUR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:18 ,

shite

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Golf 5 GTI

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:10 ,

⚠️⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️��

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

⚠️BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT BLLOKUNE⚠️⚠️

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 02:10 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️⚠️⚠️

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:06 ,

Renault Clio 1.5 dci

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:00 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️��

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN ⚠️⚠️

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:58 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️⚠️

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:58 ,

BLEJM VETURAT PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT ⚠️⚠️��

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:50 ,

shes

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:38 ,

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:32 ,

shitet Ford Focus

680 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Land Rover 2.2 s TD4 automatik 4x4 RKS ����

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 ,

MERCEDES E 280 DIZELL 3.0

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 ,

OPEL ASTRA PA DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 ,

HYUNDAI I30 DIESEL

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:17 ,

bmw

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17
Linku:
,

Shes BMW Modeli 318d 2.0 dizel FACELIFT LCI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:17
Linku:
,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:16 ,

Audi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:16
Linku:
,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:16
Linku:
,

Shitet mercedes E 270

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:03 ,

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

Shes Golf 5 1.9 Tdi

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:55 ,

SHITET NDRROHET ME BANES NË PRISHTINË

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim