Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1083
Aixam , 323
Alfa Romeo , 1279
Alpina , 258
Artega , 125
Audi , 12588
BAIC , 4
Bentley , 54
BMW , 10408
Brilliance , 18
Bugatti , 56
Buick , 20
Cadillac , 75
Chevrolet , 571
Chrysler , 380
Citroën , 4984
Corvette , 14
Dacia , 201
Daewoo , 113
Daihatsu , 31
DeTomaso , 4
Dodge , 167
Ferrari , 53
Fiat , 4113
Ford , 4605
GMC , 48
Great Wall , 14
Grecav , 6
Honda , 227
Hummer , 48
Hyundai , 1117
Infiniti , 23
Isuzu , 15
Jaguar , 198
Jeep , 599
Kia , 811
KTM , 22
Lada , 71
Lancia , 132
Land Rover , 904
Landwind , 3
Lexus , 26
Ligier , 8
Lincoln , 32
Lotus , 7
Maserati , 25
Maybach , 6
Mazda , 522
Mercedes-Benz , 15724
MG , 53
MINI , 554
Mitsubishi , 535
Morgan , 8
Nissan , 1168
NSU , 6
Opel , 14699
Peugeot , 6747
Piaggio , 17
Plymouth , 6
Pontiac , 12
Porsche , 200
Proton , 6
Renault , 7583
Rover , 131
Saab , 115
Seat , 1558
Škoda , 1524
Smart , 567
Spyker , 2
Ssangyong , 133
Subaru , 37
Suzuki , 245
Talbot , 3
Tata , 34
Toyota , 646
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 43
UAZ , 1
VW Volkswagen , 48421
Volvo , 591
Wartburg , 11
Wiesmann , 29
Yugo , 12
Zastava , 31

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

06 Gush 11:37
Linku:
,

Audi A4 2.0 Benzine

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 14:21
Linku:
,

Audi A4 TDi - 2.5 Shum i Rujten RKS 04

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:30
Linku:
,

SKODA Fabia 1.9 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12
Linku:
,

AUDI A3 -2.0 TDi i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV ��

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:29 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 ,

24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven Me defekt dhe pa

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 03:29 ,

AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 RKS 2QELSA

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29 ,

MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:29 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 03:29 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29 ,

TOUAREG 3.0 TDI 2011 PA DOGAN 180 KM FULL✅

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 03:29 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:29 Shitorja ,

Pezho 207 1.6 HDI Disel 2006

4 410 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:29 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:29 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:29 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TARGA TE HUAJA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:29 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 03:29 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:29 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:29 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:29 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim