Vetura në shitje, vetura me qera, autobiznese | MerrJep Shpalljet

Acura , 1109
Aixam , 332
Alfa Romeo , 1042
Alpina , 276
Artega , 133
Audi , 12078
BAIC , 3
Bentley , 56
BMW , 9864
Brilliance , 16
Bugatti , 54
Buick , 18
Cadillac , 72
Chevrolet , 577
Chrysler , 307
Citroën , 4713
Corvette , 15
Dacia , 215
Daewoo , 88
Daihatsu , 26
DeTomaso , 5
Dodge , 166
Ferrari , 55
Fiat , 3217
Ford , 3984
GMC , 45
Great Wall , 14
Grecav , 6
Honda , 217
Hummer , 45
Hyundai , 987
Infiniti , 19
Isuzu , 13
Jaguar , 175
Jeep , 529
Kia , 614
KTM , 22
Lada , 43
Lancia , 100
Land Rover , 848
Landwind , 3
Lexus , 29
Ligier , 7
Lincoln , 29
Lotus , 7
Maserati , 25
Maybach , 5
Mazda , 448
Mercedes-Benz , 13534
MG , 51
MINI , 491
Mitsubishi , 420
Morgan , 7
Nissan , 1090
NSU , 7
Opel , 12748
Peugeot , 6071
Piaggio , 17
Plymouth , 6
Pontiac , 7
Porsche , 206
Proton , 6
Renault , 6413
Rover , 102
Saab , 102
Seat , 1416
Škoda , 1529
Smart , 461
Spyker , 2
Ssangyong , 132
Subaru , 28
Suzuki , 226
Talbot , 3
Tata , 26
Toyota , 643
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 41
UAZ , 2
VW Volkswagen , 44913
Volvo , 569
Wartburg , 12
Wiesmann , 30
Yugo , 12
Zastava , 32

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 15:28
Linku:
,

U shit flm

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 18:34
Linku:
,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:15
Linku:
,

Jeep Wrangler Unlimited

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Tet 11:35
Linku:
,

VW CADDY MAXI 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 12:55
Linku:
,

Shitet Golf 7 1.6

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:58 ,

VW Passat B7 2.0 disel ����

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Shitorja ,

GOLF 7 SPORTVAN 2.0 TDI 2014 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

VW Golf 6 tdi 1.6 2010 4motion ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:58 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI☎️

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Golf 7 1.6 tdi automatik

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:58 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 ,

Shitet Ford Focus c Max 1.6 Dci PA dogan Anglez

1 480 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:57 Shitorja ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:57 Shitorja ,

VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI 8+1 ULËSE 2009 RKS

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 ,

Mercedes Benz C 200 CDI 7G Automatik Avantgard

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:57 ,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:57 ,

Shitet pikap tip top

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

AutoTrade24

88 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

Mercedes Benz C220 CDI 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 ,

Vw caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

GOLF 6 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

Shes fellnet 17 per audi a3,a4,golf 5,golf 6 etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:55 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Shitorja ,

VW Passat Cc 2.0 Tdi Viti 2010 Me Dogan Veq 8888€

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.4 Tdi Viti 2018 Me Dogan

8 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 TDI Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Shitorja ,

BMW 640 D Gran Coupe M Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

BMW 320d AUTOMATIK (184ps), Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Wv Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 Dti Viti 2004 7 Ulse Rks

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

VW Polo 1.6 Bluemotion

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:53 ,

SHES OPEL CORS 1.3 DIZEL RKS V.P 2004 SHUM E RUJTU

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:53 ,

Shitet Bmw 320 diesel

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim