Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1414
Aixam , 416
Alfa Romeo , 1289
Alpina , 360
Artega , 170
Audi , 15671
BAIC , 18
Bentley , 69
BMW , 13207
Brilliance , 23
Bugatti , 62
Buick , 22
Cadillac , 82
Chevrolet , 795
Chrysler , 364
Citroën , 5987
Corvette , 18
Dacia , 295
Daewoo , 117
Daihatsu , 30
DeTomaso , 6
Dodge , 204
Ferrari , 59
Fiat , 4209
Ford , 5437
GMC , 46
Great Wall , 13
Grecav , 8
Honda , 252
Hummer , 45
Hyundai , 1238
Infiniti , 26
Isuzu , 31
Jaguar , 229
Jeep , 698
Kia , 776
KTM , 22
Lada , 60
Lancia , 130
Land Rover , 1106
Landwind , 3
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 31
Lotus , 8
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 598
Mercedes-Benz , 17527
MG , 59
MINI , 572
Mitsubishi , 544
Morgan , 8
Nissan , 1508
NSU , 6
Opel , 16366
Peugeot , 7807
Piaggio , 25
Plymouth , 6
Pontiac , 9
Porsche , 282
Proton , 7
Renault , 8076
Rover , 143
Saab , 121
Seat , 1877
Škoda , 2087
Smart , 595
Spyker , 2
Ssangyong , 165
Subaru , 43
Suzuki , 291
Talbot , 3
Tata , 56
Tesla , 11
Toyota , 812
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 47
UAZ , 9
VW Volkswagen , 58258
Volvo , 779
Wartburg , 16
Wiesmann , 32
Yugo , 19
Zastava , 46

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

04 Korr 14:32
Linku:
,

Shitet BMW X6 3.5i xdrive

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26
Linku:
,

Opel Insignia 1.6Cdti 136ps Automatik

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 00:45
Linku:
,

PASSAT B8 1.6 DIZEL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 19:55
Linku:
,

Mercedes C Class C 220 Avangarde BE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:58 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

MINI COUNTRYMAN ALL4 PANO F1 Viti 2014 Nga ����CH����

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:58 ,

VW PASSAT b7 2.0 , 2012 , 140ps

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Passat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2020

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Gjitha modelet e BMW nga viti 2005- 2021��

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:58 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Onine ����

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:58 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:58 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online ✅

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:57 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:57 Shitorja ,

EDI Rent a Car

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:55 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI FACELIFT 2009.KLIMATRONIK (11MUAJ RKS)

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:53 ,

SHITET GOLFI 7 1.6 TDI 2016 Shum i mir

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:53 ,

Ww T6 2.0 Tdi Matorr Golf 6 Fabrikisht 2011 Pa Dogan

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

Caddy 2.0 Sdi Me Klim Viti 2005 Pa Dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

Suzuki Swift

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:53 ,

BLEJ VETURA 044847468 TE AKSIDENTUARA Me Defekt Pa Dogan

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:53 ,

Shes passat b8 2.0tdi r line automatik

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:53 ,

Shes bmv1 manual 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

Shitet Keddy

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:52 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione