Vetura në shitje, vetura me qera, autobiznese | MerrJep Shpalljet

Acura , 1079
Aixam , 332
Alfa Romeo , 757
Alpina , 273
Artega , 131
Audi , 11196
BAIC , 3
Bentley , 54
BMW , 8896
Brilliance , 16
Bugatti , 52
Buick , 10
Cadillac , 60
Chevrolet , 565
Chrysler , 252
Citroën , 4086
Corvette , 15
Dacia , 218
Daewoo , 52
Daihatsu , 21
DeTomaso , 5
Dodge , 160
Ferrari , 54
Fiat , 2530
Ford , 3193
GMC , 42
Great Wall , 13
Grecav , 5
Honda , 196
Hummer , 39
Hyundai , 861
Infiniti , 22
Isuzu , 14
Jaguar , 157
Jeep , 443
Kia , 450
KTM , 22
Lada , 28
Lancia , 76
Land Rover , 771
Landwind , 3
Lexus , 27
Ligier , 6
Lincoln , 27
Lotus , 6
Maserati , 25
Maybach , 5
Mazda , 353
Mercedes-Benz , 11225
MG , 46
MINI , 338
Mitsubishi , 349
Morgan , 7
Nissan , 908
NSU , 7
Opel , 10279
Peugeot , 5182
Piaggio , 12
Plymouth , 6
Pontiac , 5
Porsche , 202
Proton , 4
Renault , 4778
Rover , 71
Saab , 76
Seat , 1253
Škoda , 1434
Smart , 387
Spyker , 2
Ssangyong , 133
Subaru , 27
Suzuki , 206
Talbot , 3
Tata , 26
Toyota , 583
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 39
UAZ , 2
VW Volkswagen , 39244
Volvo , 488
Wartburg , 12
Wiesmann , 30
Yugo , 12
Zastava , 33

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

29 Tet 13:39
Linku:
,

U shit! Chevrolet Lancetti 2.0 TDCI viti. 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 10:10
Linku:
Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:09
Linku:
Shitorja ,

Passat 2.0 TDI Automatik DSG 4M

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 22:24
Linku:
,

AUDI A6 3X S LINE , 95000 KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 02:16 ,

Privat

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:16 ,

BANDASHA OPELL 17 COLL

245 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:15 Shitorja ,

(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:15 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 02:15 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:14 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:13 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:08 ,

Mercedes benz Ml 320

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:05 ,

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:02 ,

VW Jetta 2.0TDI DSG 2012 RKS

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:02 ,

Audi A6 quattro

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:02 ,

VW TOURAN 1.9TDI DSG Automatik Rks

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 ,

Peugeot 308 HDI Allure (2011).

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:53 ,

Renault Laguna III 1.5 dci 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:45 ,

Vw jetta 2.0 benzin shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

2013 jetta benzin

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Peugeot partner 2005 pa dogan

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:25 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:24 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:22 ,

Citroen C4

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 ,

Shitet Audi A3

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:12 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Shes Golf 6 Plus DSG 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 ,

Krasniqi

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:55 ,

Golf 6 plus 2.0 Tdi DSG 140 ps

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

Citroen 2.0 hdi rks 10 muaj vp 2005 Bëjm Ndrrim

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:50 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:50 ,

BMW X5 XDRIVE FACELIFT

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 ,

Peugeot 308 2.0HDI 163 ps automatik 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik tiptroniDiesel RKS

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:37 ,

Opel Astra 1.7Cdti 2009, 175 mi km, Ecotec/Ecoflex

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37 ,

Golf V DSG

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:37 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:35 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:25 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI VITI 12 /2007 8 muaj regjiTri

3 777 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:20 ,

AUDI A4 2.7 TDI AUTOMATIK

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

VW Crafter

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:16 ,

Mercedes b180 cdi

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:09 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 ,

Shitet Mercedes GLK 220 cdi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:03 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:03 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim