Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 969
Aixam , 301
Alfa Romeo , 605
Alpina , 243
Artega , 117
Audi , 9339
BAIC , 3
Bentley , 49
BMW , 7320
Brilliance , 16
Bugatti , 53
Buick , 10
Cadillac , 51
Chevrolet , 504
Chrysler , 203
Citroën , 3123
Corvette , 13
Dacia , 189
Daewoo , 19
Daihatsu , 19
DeTomaso , 4
Dodge , 155
Ferrari , 47
Fiat , 1940
Ford , 2216
Great Wall , 11
GMC , 37
Grecav , 4
Honda , 143
Hummer , 37
Hyundai , 630
Infiniti , 16
Isuzu , 16
Jaguar , 123
Jeep , 325
Kia , 311
KTM , 19
Lada , 24
Lancia , 51
Land Rover , 632
Landwind , 3
Lexus , 22
Ligier , 5
Lincoln , 14
Lotus , 6
Maserati , 23
Maybach , 5
Mazda , 266
Mercedes-Benz , 8891
MG , 32
MINI , 232
Mitsubishi , 268
Morgan , 7
Nissan , 683
NSU , 5
Opel , 7442
Peugeot , 3813
Piaggio , 7
Plymouth , 5
Pontiac , 4
Porsche , 183
Proton , 3
Renault , 3148
Rover , 46
Saab , 48
Seat , 999
Škoda , 1192
Smart , 281
Spyker , 2
Ssangyong , 120
Subaru , 24
Suzuki , 178
Talbot , 2
Tata , 22
Toyota , 473
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 39
UAZ , 1
VW Volkswagen , 31547
Volvo , 352
Wartburg , 10
Wiesmann , 28
Yugo , 11
Zastava , 30

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 13:14
Linku:
,

BMW X5 xDrive 30dX Lounge Plus F15 190KW (255HP)

33 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:14
Linku:
,

Passat 2.0 TDI 140PS, Regjistruar RKS

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:58
Linku:
,

Peugeot 308 - 2.0 Automatik

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05
Linku:
,

Golf 7 lounge automatik 150km 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 10:22
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:41 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

shiten radiot originale

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 2QELSA

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 ,

Blejmm Opel Corsa B,C,D Tel 044 647 279 +viber

8 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:40 ,

Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:40 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:40 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:40 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:40 ,

I BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT VW BMW MERCEDES

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:40 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:40 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:40 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:40 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:40 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

BLEJM VETURA MERCEDES BMW AUDI VW

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:40 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TARGA TE HUAJA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:40 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:40 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:40 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:40 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim