Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1354
Aixam , 409
Alfa Romeo , 799
Alpina , 356
Artega , 168
Audi , 13347
BAIC , 20
Bentley , 62
BMW , 10938
Brilliance , 23
Bugatti , 60
Buick , 13
Cadillac , 60
Chevrolet , 746
Chrysler , 245
Citroën , 4354
Corvette , 17
Dacia , 288
Daewoo , 36
Daihatsu , 23
DeTomaso , 6
Dodge , 192
Ferrari , 57
Fiat , 2626
Ford , 3460
GMC , 40
Great Wall , 12
Grecav , 7
Honda , 192
Hummer , 35
Hyundai , 855
Infiniti , 22
Isuzu , 31
Jaguar , 178
Jeep , 476
Kia , 438
KTM , 20
Lada , 33
Lancia , 68
Land Rover , 936
Landwind , 4
Lexus , 27
Ligier , 6
Lincoln , 16
Lotus , 7
Maserati , 29
Maybach , 6
Mazda , 390
Mercedes-Benz , 12943
MG , 43
MINI , 294
Mitsubishi , 387
Morgan , 8
Nissan , 1059
NSU , 5
Opel , 10569
Peugeot , 5635
Piaggio , 18
Plymouth , 6
Pontiac , 4
Porsche , 261
Proton , 5
Renault , 4451
Rover , 74
Saab , 64
Seat , 1445
Škoda , 1856
Smart , 408
Spyker , 2
Ssangyong , 148
Subaru , 41
Suzuki , 241
Talbot , 2
Tata , 48
Tesla , 10
Toyota , 674
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 45
UAZ , 10
VW Volkswagen , 45352
Volvo , 553
Wartburg , 14
Wiesmann , 31
Yugo , 18
Zastava , 41

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Gush 16:48
Linku:
,

BMW X5 - M - 40D SPORT PAKET

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14
Linku:
,

Passat B8 2015 2.0

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:04
Linku:
,

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 10:55
Linku:
,

Shiten 2 pikapa caddy me dogane

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:51 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN��

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 05:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:51 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:51 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:51 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:51 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:51 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:51 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:51 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 05:51 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2020

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm AUDI BMW MERCEDES OPEL WV. Online 24/7 ��

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:51 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm “ BMW AUDI MERCEDES OPEL 24/7 Online��

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith KOSOVEN 24/7 Online

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Onine ����

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:50 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:50 ,

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:50 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:50 ,

��BLEJM VETURA�� TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 05:50 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:50 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 05:50 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:50 ,

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

9 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:50 ,

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 05:50 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:50 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 05:50 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:50 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:49 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:49 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione