Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 995
Aixam , 313
Alfa Romeo , 533
Alpina , 256
Artega , 128
Audi , 8503
BAIC , 4
Bentley , 47
BMW , 6703
Brilliance , 16
Bugatti , 53
Buick , 9
Cadillac , 48
Chevrolet , 495
Chrysler , 151
Citroën , 2829
Corvette , 12
Dacia , 190
Daewoo , 10
Daihatsu , 12
DeTomaso , 5
Dodge , 159
Ferrari , 53
Fiat , 1553
Ford , 1908
GMC , 37
Great Wall , 10
Grecav , 4
Honda , 142
Hummer , 30
Hyundai , 501
Infiniti , 11
Isuzu , 13
Jaguar , 103
Jeep , 267
Kia , 219
KTM , 19
Lada , 21
Lancia , 37
Land Rover , 588
Landwind , 3
Lexus , 20
Ligier , 4
Lincoln , 9
Lotus , 6
Maserati , 24
Maybach , 5
Mazda , 195
Mercedes-Benz , 7915
MG , 31
MINI , 186
Mitsubishi , 216
Morgan , 7
Nissan , 555
NSU , 5
Opel , 6118
Peugeot , 3261
Piaggio , 7
Plymouth , 2
Pontiac , 2
Porsche , 170
Proton , 4
Renault , 2359
Rover , 39
Saab , 28
Seat , 818
Škoda , 1173
Smart , 196
Spyker , 2
Ssangyong , 86
Subaru , 26
Suzuki , 155
Talbot , 2
Tata , 24
Toyota , 411
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 38
UAZ , 1
VW Volkswagen , 27674
Volvo , 301
Wartburg , 8
Wiesmann , 28
Yugo , 11
Zastava , 29

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 16:50
Linku:
Shitorja ,

Mini Countryman S All4 1.6i Manual Panoram ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55
Linku:
Shitorja ,

VW Jetta 1.2 TSI Manual ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:59
Linku:
,

Audi Q5 3.0 Tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 09:13
Linku:
,

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION R-LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46
Linku:
,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 08:37 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:37 Shitorja ,

VW Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Mercedes C320 CDI 4 matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:37 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:37 ,

>>>AutoTrade Blejm Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:37 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:37 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

''AUTO'_24>BLEJM VETURA TER KOSOVEN VW BMW AUDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:37 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:37 ,

AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW AUDI RANGE ROVER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Shitorja ,

BMW X6 3.5 D M Packet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZELL 2007 PA VREJTJE *RKS

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:37 ,

>>BLEJM VETURA TE GJITH KOSOVEN AUTOO_24 VW BMW <<

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:37 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:37 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:37 Shitorja ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Shitorja ,

BMW X6 3.5 D M Packet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

''AUTO24 BLEJM VW BMW AUDI RANGE ROVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:37 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 147 mij km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:37 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:37 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:37 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:37 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Shitorja ,

VW CADDY 1.6 TDI MANUAL 2015 ME KLIME

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:37 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:37 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

Shitet pikap tip top

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 147 mij km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:37 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:36 ,

Shes golf plus 1.9 tdi me 129mij km tkalume

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:36 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:36 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.
Në fillim