Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 907
Aixam , 282
Alfa Romeo , 431
Alpina , 225
Artega , 108
Audi , 7055
BAIC , 3
Bentley , 47
BMW , 5393
Brilliance , 15
Bugatti , 49
Buick , 7
Cadillac , 43
Chevrolet , 403
Chrysler , 86
Citroën , 2114
Corvette , 10
Dacia , 141
Daewoo , 7
Daihatsu , 12
DeTomaso , 4
Dodge , 139
Ferrari , 44
Fiat , 1063
Ford , 1413
GMC , 30
Grecav , 3
Honda , 122
Hummer , 23
Hyundai , 390
Infiniti , 6
Isuzu , 13
Jaguar , 78
Jeep , 168
Kia , 135
KTM , 16
Lada , 16
Lancia , 34
Land Rover , 464
Landwind , 2
Lexus , 13
Ligier , 4
Lincoln , 8
Lotus , 5
Maserati , 19
Maybach , 4
Mazda , 122
Mercedes-Benz , 6278
MG , 25
MINI , 148
Mitsubishi , 167
Morgan , 7
Nissan , 406
NSU , 5
Opel , 4463
Peugeot , 2299
Piaggio , 6
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 145
Proton , 2
Renault , 1527
Rover , 33
Saab , 21
Seat , 631
Škoda , 943
Smart , 106
Spyker , 2
Ssangyong , 44
Subaru , 19
Suzuki , 113
Talbot , 2
Tata , 16
Toyota , 339
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 36
UAZ , 1
VW Volkswagen , 21379
Volvo , 243
Wartburg , 8
Wiesmann , 25
Yugo , 11
Zastava , 28

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 18:16
Linku:
,

BMW X5 40d xDrive M PAKET

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 11:42
Linku:
,

Porsche Panamera

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:17
Linku:
,

Citroen C4 1.6 dizel - EXKLUZIVE FULL OPCIONE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:02
Linku:
,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:47 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7��

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7 ��

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Blejm Gjitha Llojet e Veturave Gjith Kosoven ����

30 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

CADDY 1.9 TDI 77 KW MODEL 2008 I DOGANUM

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

GOLF 7 SPORTVAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 150 PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:47 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven⁉️ ���� Online 24/7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:47 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:47 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 ,

���� Blejm Vetura Gjith Kosoven Online 24/7 ����

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

BMW F10 2010 AUTOMATIK 204 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

❌ Blejm Vetura PA DOGAN ose RKS 24/7 Online❌

85 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:47 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:47 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:47 ,

Blejm Gjitha Modelet e AUDI BMW MERCEDES VW 24/7

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:47 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:47 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:47 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:46 ,

Caddy MAXI ME ULSE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorni

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:46 ,

Audi A 5 në shitje

21 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim