Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1284
Aixam , 391
Alfa Romeo , 518
Alpina , 335
Artega , 159
Audi , 9653
BAIC , 19
Bentley , 58
BMW , 8021
Brilliance , 23
Bugatti , 59
Buick , 9
Cadillac , 42
Chevrolet , 438
Chrysler , 79
Citroën , 2543
Corvette , 12
Dacia , 216
Daewoo , 15
Daihatsu , 8
DeTomaso , 6
Dodge , 129
Ferrari , 53
Fiat , 1226
Ford , 1932
GMC , 29
Grecav , 4
Honda , 116
Hummer , 13
Hyundai , 457
Infiniti , 9
Isuzu , 14
Jaguar , 108
Jeep , 230
Kia , 203
KTM , 16
Lada , 16
Lancia , 36
Land Rover , 618
Landwind , 3
Lexus , 23
Ligier , 5
Lincoln , 9
Lotus , 7
Maserati , 27
Maybach , 5
Mazda , 159
Mercedes-Benz , 8471
MG , 34
MINI , 183
Mitsubishi , 224
Morgan , 8
Nissan , 506
NSU , 5
Opel , 5442
Peugeot , 2947
Piaggio , 11
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 225
Proton , 4
Renault , 1886
Rover , 45
Saab , 14
Seat , 961
Škoda , 1417
Smart , 188
Spyker , 2
Ssangyong , 27
Subaru , 36
Suzuki , 152
Talbot , 2
Tata , 37
Tesla , 10
Toyota , 332
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 42
UAZ , 7
VW Volkswagen , 29269
Volvo , 339
Wartburg , 9
Wiesmann , 29
Yugo , 18
Zastava , 36

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Gush 16:48
Linku:
,

BMW X5 - M - 40D SPORT PAKET

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 19:04
Linku:
,

BMW 530xDrive F10, 4x4, Dizel 3.0, 260ps, M Paket

19 998 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:00
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 222 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:43 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:42 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:42 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 ,

JETTA 2.0 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:39 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:39 ,

Shkoda Octavia

9 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:39 ,

shes bmw 118 2.0 dizell full opsione 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

shes skoda fabia 1.2 tdi me dogan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:38
Linku:
Shitorja ,

Audi SQ5 3.0 TDI,Quattro

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Shitorja ,

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38
Linku:
Shitorja ,

Smart 451 Fortwo coupe

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38
Linku:
Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 Shitorja ,

Peugeot 208 1.2,Benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 Shitorja ,

POLO 1.6tdi VITI 2013 MANUAL me RKS

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione