Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1187
Aixam , 362
Alfa Romeo , 435
Alpina , 309
Artega , 148
Audi , 7729
BAIC , 13
Bentley , 52
BMW , 6335
Brilliance , 20
Bugatti , 57
Buick , 8
Cadillac , 33
Chevrolet , 289
Chrysler , 43
Citroën , 1781
Corvette , 9
Dacia , 172
Daewoo , 12
Daihatsu , 5
DeTomaso , 6
Dodge , 96
Ferrari , 48
Fiat , 821
Ford , 1400
GMC , 22
Grecav , 3
Honda , 87
Hummer , 7
Hyundai , 363
Infiniti , 13
Isuzu , 13
Jaguar , 81
Jeep , 145
Kia , 161
KTM , 14
Lada , 14
Lancia , 33
Land Rover , 447
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 5
Lincoln , 7
Lotus , 5
Maserati , 21
Maybach , 5
Mazda , 112
Mercedes-Benz , 6498
MG , 30
MINI , 152
Mitsubishi , 151
Morgan , 7
Nissan , 352
NSU , 6
Opel , 3855
Peugeot , 2149
Piaggio , 8
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 174
Proton , 3
Renault , 1344
Rover , 33
Saab , 5
Seat , 770
Škoda , 1099
Smart , 127
Spyker , 2
Ssangyong , 18
Subaru , 25
Suzuki , 116
Talbot , 2
Tata , 28
Tesla , 3
Toyota , 246
Trabant , 4
Triumph , 3
TVR , 38
UAZ , 6
VW Volkswagen , 23090
Volvo , 289
Wartburg , 9
Wiesmann , 26
Yugo , 14
Zastava , 35

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

28 Nën 11:04
Linku:
,

Shitet Vetura

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:21
Linku:
,

VW Tiguan 2.0 Sport 4 Matik DSG

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32
Linku:
,

Audi A5 3.0 TDI

Histora e veturës

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:11
Linku:
,

BMW X5 3.0 2012

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:01
Linku:
,

GOLF 7 Sportvan

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

BMW X6 4.0d TWIN POWER INDIVIDUAL 2012

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:52 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:51 ,

AUTOMATIK Opel Insignia 2016 dizell 2.0 Pa dogan *FACELIFT*

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:51 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 ,

FULL EKSTRA Renault Megane 1.9 dizell Pa Dogan viti 2011

Histora e veturës

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

AUDI Q7 S-LINE QUATRO 3.0 DIZEL VITI 2017 i DOGANUAR

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:50 ,

BLEJM-VETURA-TE-GJITHA-LLOJET-NE-TER-KOSOVEN-24-7

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:50 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:50 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:50 ,

Mercedes E220 CDI Automatik 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione