Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 874
Aixam , 283
Alfa Romeo , 316
Alpina , 223
Artega , 107
Audi , 4338
BAIC , 2
Bentley , 44
BMW , 3490
Brilliance , 12
Bugatti , 53
Buick , 7
Cadillac , 27
Chevrolet , 153
Chrysler , 23
Citroën , 915
Corvette , 6
Dacia , 89
Daewoo , 5
Daihatsu , 3
DeTomaso , 4
Dodge , 47
Ferrari , 39
Fiat , 404
Ford , 697
GMC , 19
Grecav , 1
Honda , 49
Hummer , 6
Hyundai , 195
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 54
Jeep , 75
Kia , 91
KTM , 12
Lada , 9
Lancia , 20
Land Rover , 247
Landwind , 2
Lexus , 12
Ligier , 4
Lincoln , 7
Lotus , 5
Maserati , 17
Maybach , 5
Mazda , 42
Mercedes-Benz , 3426
MG , 21
MINI , 83
Mitsubishi , 102
Morgan , 5
Nissan , 135
NSU , 4
Opel , 1786
Peugeot , 939
Piaggio , 6
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 127
Proton , 1
Renault , 654
Rover , 21
Saab , 4
Seat , 362
Škoda , 601
Smart , 68
Spyker , 2
Ssangyong , 7
Subaru , 16
Suzuki , 53
Talbot , 2
Tata , 12
Toyota , 188
Trabant , 4
Triumph , 2
TVR , 34
UAZ , 1
VW Volkswagen , 11931
Volvo , 119
Wartburg , 8
Wiesmann , 21
Yugo , 9
Zastava , 24

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 11:31
Linku:
,

Citroen C3 1.4B•2010•Dogan+Homologim•CH•E RE

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:45
Linku:
,

VW Passat B8 1.6 Tdi Automatik/DSG

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:28
Linku:
,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Qer 16:14
Linku:
,

VW Passat Automatik DSG Alcantara 2012

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:38
Linku:
,

Skoda Oktavia 1.6 TDI Automat 2011 model

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:41 ,

Citroen c3 1.4 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:41 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:41 ,

Peugeot 1.6 e-HDI 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:41 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:41 ,

I BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT VW BMW MERCEDES

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:41 ,

Renault Clio 1.5 dci

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

VOLKSWAGEN POLO LIFE 1.2 BENZIN

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:41 ,

FIAT PUNTO 1.3 JTD 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Renault Clio IV 1.5 dci 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:41 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TARGA TE HUAJA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim