Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1230
Aixam , 379
Alfa Romeo , 431
Alpina , 329
Artega , 152
Audi , 7164
BAIC , 17
Bentley , 56
BMW , 6278
Brilliance , 19
Bugatti , 59
Buick , 9
Cadillac , 27
Chevrolet , 224
Chrysler , 28
Citroën , 1459
Corvette , 8
Dacia , 168
Daewoo , 13
Daihatsu , 4
DeTomaso , 6
Dodge , 63
Ferrari , 48
Fiat , 675
Ford , 1266
GMC , 21
Grecav , 2
Honda , 64
Hummer , 6
Hyundai , 303
Infiniti , 8
Isuzu , 10
Jaguar , 93
Jeep , 149
Kia , 166
KTM , 13
Lada , 11
Lancia , 21
Land Rover , 482
Landwind , 3
Lexus , 21
Ligier , 5
Lincoln , 8
Lotus , 5
Maserati , 24
Maybach , 5
Mazda , 97
Mercedes-Benz , 6000
MG , 30
MINI , 109
Mitsubishi , 149
Morgan , 6
Nissan , 294
NSU , 5
Opel , 3330
Peugeot , 1797
Piaggio , 9
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 202
Proton , 2
Renault , 1173
Rover , 35
Saab , 4
Seat , 663
Škoda , 1090
Smart , 130
Spyker , 2
Ssangyong , 12
Subaru , 29
Suzuki , 102
Talbot , 2
Tata , 34
Tesla , 10
Toyota , 219
Trabant , 4
Triumph , 1
TVR , 39
UAZ , 6
VW Volkswagen , 21093
Volvo , 244
Wartburg , 9
Wiesmann , 25
Yugo , 15
Zastava , 35

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 13:36
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:48
Linku:
,

BMW X5 - M - 40D SPORT PAKET

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 02:48
Linku:
,

Mercedes ML 350 Amg Line / Disel full optional

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 14:01
Linku:
,

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:06
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:02 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik Rks 7 Muj vp 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:02 ,

Shitet Vetura BMW GT 2017, Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Shitorja ,

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:02 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:02 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik Rks 7 Muj vp 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:01 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:01 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:01 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 222 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:01 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:01 ,

Smart Fortwo 1.0 Benzin Automatik V.p 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:01 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik vp 2011 Rks 7 Muj

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:01 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:00 Shitorja ,

EDI Rent a Car

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:59 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:57 ,

Shitet Pasat B7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:57 ,

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:57 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:57 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:57 ,

VW GOLF 6 TDI BLUEMOTION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG FULL EXTRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

Bmw X1 20d xDrive M-packet rks 1vit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

Fiat Ducato 2.3 JTD KLIM �������� 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

Golf 7 - 2.0 TDI 4Motion(4x4)

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:57 ,

Jeep Patriot 2.0 Tdi 4x4 vp 2010 me Dogan

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:57 ,

Jeep Patriot 2.0 Tdi 4x4 vp 2010 me Dogan

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:56 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:56 Shitorja ,

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:55 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:53 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione