Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 999
Aixam , 327
Alfa Romeo , 345
Alpina , 273
Artega , 121
Audi , 4662
BAIC , 8
Bentley , 44
BMW , 3697
Brilliance , 12
Bugatti , 52
Buick , 6
Cadillac , 23
Chevrolet , 127
Chrysler , 14
Citroën , 714
Corvette , 7
Dacia , 91
Daewoo , 6
Daihatsu , 3
DeTomaso , 6
Dodge , 44
Ferrari , 42
Fiat , 407
Ford , 689
GMC , 17
Grecav , 2
Honda , 51
Hummer , 5
Hyundai , 234
Infiniti , 10
Isuzu , 10
Jaguar , 43
Jeep , 88
Kia , 108
KTM , 13
Lada , 9
Lancia , 17
Land Rover , 278
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 4
Lincoln , 6
Lotus , 4
Maserati , 19
Maybach , 5
Mazda , 38
Mercedes-Benz , 3521
MG , 19
MINI , 84
Mitsubishi , 77
Morgan , 2
Nissan , 150
NSU , 5
Opel , 1558
Peugeot , 949
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 114
Renault , 716
Rover , 25
Saab , 3
Seat , 350
Škoda , 677
Smart , 62
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 17
Suzuki , 70
Talbot , 1
Tata , 19
Toyota , 121
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 33
UAZ , 3
VW Volkswagen , 12501
Volvo , 131
Wartburg , 6
Wiesmann , 22
Yugo , 11
Zastava , 31

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 10:00
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:00
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:20
Linku:
,

2014 Volkswagen Passat · TDI SEL Premium Sedan 4D

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 10:04 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:04 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:04 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:04 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:04 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 Shitorja ,

Auto Prishtina Blejm Vetura ��049 351 525

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:03 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:03 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:03 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:03 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:03 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:03 ,

golf 6

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 ,

tiguan sport-line

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 ,

bmw x1

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:02 ,

bmw x1

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:02 ,

bmw x1

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 ,

hyundai i20

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:02 ,

opel corsa

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:02 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:02 ,

Shitet Taurani 2.0 Tdi Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:02 ,

Mercedes C Klas Cdi 220 Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:02 ,

TOURAN 77 KW TDI 2011 AUTOMATIK SAPO ARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:02 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Opell Corsa 1.3Cdti Me Dogan

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione