Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 993
Aixam , 325
Alfa Romeo , 316
Alpina , 267
Artega , 119
Audi , 3756
BAIC , 8
Bentley , 43
BMW , 2892
Brilliance , 10
Bugatti , 50
Buick , 5
Cadillac , 19
Chevrolet , 75
Chrysler , 11
Citroën , 497
Corvette , 6
Dacia , 65
Daewoo , 6
Daihatsu , 4
DeTomaso , 5
Dodge , 32
Ferrari , 42
Fiat , 302
Ford , 490
GMC , 16
Grecav , 2
Honda , 37
Hummer , 5
Hyundai , 199
Infiniti , 9
Isuzu , 9
Jaguar , 28
Jeep , 70
Kia , 105
KTM , 11
Lada , 8
Lancia , 12
Land Rover , 235
Landwind , 2
Lexus , 14
Ligier , 4
Lincoln , 5
Lotus , 3
Maserati , 18
Maybach , 5
Mazda , 28
Mercedes-Benz , 2813
MG , 18
MINI , 76
Mitsubishi , 74
Morgan , 2
Nissan , 103
NSU , 5
Opel , 1004
Peugeot , 647
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 88
Renault , 524
Rover , 24
Saab , 1
Seat , 224
Škoda , 519
Smart , 39
Spyker , 1
Ssangyong , 6
Subaru , 9
Suzuki , 51
Talbot , 1
Tata , 12
Toyota , 103
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 31
UAZ , 2
VW Volkswagen , 9751
Volvo , 102
Wartburg , 6
Wiesmann , 18
Yugo , 11
Zastava , 32

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 12:31
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24
Linku:
,

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO 272 PS S-LINE MATRIX PARA MBRAPA

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54
Linku:
,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 01:15
Linku:
,

Opel Astra J Sports Tourer

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:58 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:58 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:58 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:58 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:58 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:58 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:57 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:57 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:57 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:57 ,

Mercedes C 220 CDI Viti 2012 Automat Dogan Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:56 ,

FIAT GRAND PUNTO EVO 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:55 Shitorja ,

bmw x5 4.0 D automatik facelift 7 ulse

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Shitorja ,

audi q5 2.0 dizel automatik

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 ,

Audi A4 2.0 TDI Viti 2014 S_Line Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Shitorja ,

bmw x1 2.0 dizel automatik 2012

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Shitorja ,

jaguar xf 2.2 dizel Automatik 8 shpejtsi

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mercedes E350 CDI Automatik dogan homologim 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Shitorja ,

bmw 120 d 2013 184 ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 ,

Shitet Opel Astra 1.4 benzin motorr ekotek me sixhir

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54 ,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:54 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 ,

Mercedes Benz E 220 2014 AMG

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel automatik

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAVE AUDI BMW VW GOLF

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:53 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione