Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 794
Aixam , 257
Alfa Romeo , 235
Alpina , 185
Artega , 87
Audi , 2104
BAIC , 2
Bentley , 38
BMW , 1637
Bugatti , 46
Buick , 5
Cadillac , 20
Chevrolet , 32
Chrysler , 10
Citroën , 228
Corvette , 4
Dacia , 28
Daewoo , 4
Daihatsu , 2
DeTomaso , 3
Dodge , 28
Ferrari , 32
Fiat , 117
Ford , 241
GMC , 12
Grecav , 1
Honda , 26
Hummer , 5
Hyundai , 68
Infiniti , 4
Isuzu , 4
Jaguar , 18
Jeep , 40
Kia , 65
KTM , 10
Lada , 7
Lancia , 10
Land Rover , 131
Landwind , 2
Lexus , 11
Ligier , 4
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 16
Mercedes-Benz , 1522
MG , 12
MINI , 38
Mitsubishi , 63
Morgan , 2
Nissan , 49
NSU , 4
Opel , 449
Peugeot , 280
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 43
Renault , 224
Rover , 13
Saab , 1
Seat , 83
Škoda , 171
Smart , 24
Spyker , 1
Ssangyong , 5
Subaru , 5
Suzuki , 25
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 67
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 29
UAZ , 1
VW Volkswagen , 4960
Volvo , 42
Wartburg , 4
Wiesmann , 16
Yugo , 8
Zastava , 18

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 23:56
Linku:
,

Passat B8 R-line 190 hk

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:57
Linku:
,

Passat B8

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 20:33
Linku:
,

Audi q3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 21:45
Linku:
,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 10:46
Linku:
,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:25 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:25 ,

AUDI A3 2.0TDi s-tronic automatik 113000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:25 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:25 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:25 ,

Golf 7 2.0 tdi automatik 70000Km Lounge

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:24 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:24 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:24 ,

mercedes benz E220

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:24 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:24 ,

Shitet Passat - 2.0 TDI - DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:24 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:24 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:24 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:24 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:24 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:24 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

11 111 111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:23 ,

Branik per BMW F30 - Origjinal i BMW

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:23 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:22 ,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT F1 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI FACELIFT 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Audi a5 1.8 tfsi cabrio

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:19 ,

AUDI Q3 2.0 QUATTRO 2016 ME DOGAN 155MIJ KM

19 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim