Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 721
Aixam , 231
Alfa Romeo , 193
Alpina , 138
Artega , 64
Audi , 1354
Bentley , 34
BMW , 1142
Bugatti , 38
Buick , 3
Cadillac , 15
Chevrolet , 12
Chrysler , 8
Citroën , 161
Corvette , 3
Dacia , 24
Daewoo , 4
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 19
Ferrari , 25
Fiat , 78
Ford , 193
GMC , 12
Honda , 25
Hummer , 4
Hyundai , 43
Infiniti , 4
Isuzu , 4
Jaguar , 13
Jeep , 34
Kia , 45
KTM , 8
Lada , 5
Lancia , 8
Land Rover , 91
Landwind , 2
Lexus , 10
Ligier , 4
Lincoln , 4
Lotus , 2
Maserati , 9
Maybach , 2
Mazda , 7
Mercedes-Benz , 1055
MG , 12
MINI , 23
Mitsubishi , 50
Morgan , 2
Nissan , 36
NSU , 4
Opel , 317
Peugeot , 166
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 35
Renault , 153
Rover , 7
Saab , 1
Seat , 52
Škoda , 110
Smart , 11
Spyker , 1
Ssangyong , 4
Subaru , 5
Suzuki , 23
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 49
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 26
VW Volkswagen , 3207
Volvo , 34
Wartburg , 4
Wiesmann , 16
Yugo , 7
Zastava , 17

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

06 Pri 00:08
Linku:
,

GOLF VII Dogan + Homologim

9 799 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48
Linku:
,

Golf 7 me Dogan dhe Homologim

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 14:32
Linku:
,

MERCEDES E 250 CDI 4 MATIC FACELIFT VITI 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 01:16
Linku:
,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 14:30
Linku:
,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MATRIX VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 08:00 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 2016 DOGAN & HOMOLOGIM

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:00 ,

PEUGEOT 308 1.6 Hdi 2016

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:00 ,

GOLF 7 2.0 GTD 2015 159.000 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:59 ,

MERCEDES-BENZ E 250 4MATIC 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 ,

BMW 318d SPORT LINE AUTOMATIK 2016 DOGAN & HOMOLOG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI 2014

13 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 ,

Passat 2.0 TDI Bluemotion 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:50 ,

Audi A4

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:50 ,

Audi A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

Bandasha 16 coll per Citroen/pezho.viber

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:44 ,

Bandash 16 coll per Renault Captur. Viber

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:44 ,

Bandash 16 coll per Seat Arona 2017-2018-2019

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:42 ,

Bandasha 15coll te ri per shkoda fabia/polo treja

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:42 ,

Bandasha 16 coll per renault captur viber.

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:41 ,

4 Goma 185/65/15 M+S shum te rujtne viber.

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:41 ,

Bandasha 15 coll per pezho dhe citroen viber

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:21 ,

Shiten karrocat ndimse per pleq

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

GOLF VII GTD DSG BMT AUTOMATIK STARTSTOP SOUND

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:34 ,

Skoda fabia

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:04 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 04:52 ,

Passat b7

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:52 ,

Passat b7

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:52 ,

X6 Sport-M-Paket 3.0 Diesell 2016

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:08 ,

.....

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:45 ,

ALBASAT IPTV 7200 Kanale ZBRITJE E MADHE

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:13 ,

Mercedes SPRINTER 213 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:01 ,

AUDI A3 S-Tronic 1.6 TDi i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:57 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:28 ,

She's bicikleten

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

BMW F30 2.0 Twin Turbo 10/2014 VP VEQ ME DOGAN ✅

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

AUTO FOLIA DULLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:01 ,

Auto Folia Dulla - Prishtine

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:59 ,

SKODA Octavia 2.0 i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:57 ,

Tiguan 2.0 TDI R - Line 4M Dsg ��������

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim