Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 916
Aixam , 299
Alfa Romeo , 260
Alpina , 220
Artega , 96
Audi , 2163
BAIC , 5
Bentley , 37
BMW , 1724
Brilliance , 10
Bugatti , 45
Buick , 4
Cadillac , 15
Chevrolet , 15
Chrysler , 6
Citroën , 220
Corvette , 6
Dacia , 39
Daewoo , 5
Daihatsu , 4
DeTomaso , 5
Dodge , 24
Ferrari , 35
Fiat , 145
Ford , 317
GMC , 14
Grecav , 1
Honda , 25
Hummer , 5
Hyundai , 67
Infiniti , 6
Isuzu , 7
Jaguar , 15
Jeep , 49
Kia , 67
KTM , 10
Lada , 6
Lancia , 9
Land Rover , 153
Landwind , 2
Lexus , 14
Ligier , 4
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 14
Maybach , 4
Mazda , 7
Mercedes-Benz , 1669
MG , 16
MINI , 49
Mitsubishi , 58
Morgan , 2
Nissan , 70
NSU , 5
Opel , 495
Peugeot , 357
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 41
Renault , 367
Rover , 14
Saab , 1
Seat , 92
Škoda , 218
Smart , 18
Spyker , 1
Ssangyong , 4
Subaru , 7
Suzuki , 32
Talbot , 1
Tata , 12
Toyota , 59
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 2
VW Volkswagen , 5139
Volvo , 52
Wartburg , 6
Wiesmann , 18
Yugo , 10
Zastava , 24

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

28 Pri 14:00
Linku:
,

Audi A6 3X sline 272 PS 100.000 km

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:33
Linku:
,

Ford, 2.0 AUTOMATIK, FULL EXTRA

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:05
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 18:48 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:48 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:47 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:47 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:47 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:47 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:47 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:46 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:46 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:46 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:46 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik V.p.2016 Me Dogan

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:41 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:41 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:39 ,

CITROEN C4 1.6BlueHDI AUTOMATIK •FACELIFT• 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:37 ,

BMW 328i 2014 2.0 Benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:32 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:32 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32 ,

Shitet Audi A8 - Matrix 2014

33 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:31 ,

Vw Golf VII 1.6Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:31 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

Bmw X6 30d 2016���� M-Packet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:30 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:29 ,

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

shes opel insignia

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:28 ,

Mercedes C 220 CDI Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

AUDI A6 2.0 TDI STRONI *3X S LINE * 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 ,

BMW GT 218 D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione