Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 835
Aixam , 275
Alfa Romeo , 223
Pioneer , 1
Alpina , 186
Artega , 71
Audi , 1637
BAIC , 4
Bentley , 30
BMW , 1224
Bugatti , 45
Buick , 4
Cadillac , 15
Chevrolet , 10
Chrysler , 4
Citroën , 146
Corvette , 6
Dacia , 31
Daewoo , 5
Daihatsu , 3
DeTomaso , 5
Dodge , 17
Ferrari , 34
Fiat , 95
Ford , 234
GMC , 11
Grecav , 1
Honda , 23
Hummer , 3
Hyundai , 50
Infiniti , 6
Isuzu , 6
Jaguar , 11
Jeep , 34
Kia , 57
KTM , 9
Lada , 5
Lancia , 7
Land Rover , 102
Landwind , 2
Lexus , 11
Ligier , 2
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 12
Maybach , 3
Mazda , 4
Mercedes-Benz , 1211
Mz , 1
MG , 15
MINI , 34
Mitsubishi , 50
Morgan , 2
Nissan , 50
NSU , 5
Opel , 374
Peugeot , 265
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 31
Renault , 295
Rover , 9
Saab , 1
Seat , 58
Škoda , 159
Smart , 15
Ssangyong , 2
Subaru , 6
Suzuki , 29
Talbot , 1
Tata , 6
Toyota , 38
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 2
VW Volkswagen , 3362
Volvo , 44
Wartburg , 6
Wiesmann , 18
Yugo , 9
Zastava , 22

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

31 Mar 12:35
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:30
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:18
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 12:40
Linku:
,

Volkswagen Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 18:49 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:49 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:49 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Auto Prishtina Blejm Vetura ��049 351 525

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:49 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:49 ,

MercedesBenz C220 AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:49 ,

Blejm Telefona iPhone dhe Samsung

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:48 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:48 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:48 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:48 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:48 ,

U shitt

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:46 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:46 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:45 ,

Dyer per garazha

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:45 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:40 ,

Motorr Alpina 3 rrot

1 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:37 ,

Dacia Duster 1.5 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32 ,

Motorra per dyer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:31 ,

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Full Extra Gjendje Perfekte

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra

8 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:27 ,

Audi A4 2015 Avant Ambient 2.0 TDI/Pano/150 PS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Peuget 301 1.2 Benzin Viti 2018 RKS Manuel RKS

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:24 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

Audi Q7 3.0 Tdi Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:17 ,

Bmw 530d G30 Xdrive 201&

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:17 ,

Audi A4 Avg. 2.0 TDI S-tronic Navi MMI-XenonPlus

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione