Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 972
Aixam , 315
Alfa Romeo , 271
Alpina , 217
Artega , 87
Audi , 2135
BAIC , 14
Bentley , 36
BMW , 1696
Brilliance , 11
Bugatti , 52
Buick , 7
Cadillac , 16
Chevrolet , 11
Chrysler , 5
Citroën , 197
Corvette , 6
Dacia , 51
Daewoo , 9
Daihatsu , 3
DeTomaso , 7
Dodge , 18
Ferrari , 37
Fiat , 129
Ford , 309
GMC , 11
Grecav , 1
Honda , 30
Hummer , 5
Hyundai , 62
Infiniti , 5
Isuzu , 5
Jaguar , 24
Jeep , 47
Kia , 66
KTM , 10
Lada , 7
Lancia , 9
Land Rover , 154
Landwind , 2
Lexus , 13
Ligier , 2
Lincoln , 6
Lotus , 2
Maserati , 13
Maybach , 3
Mazda , 15
Mercedes-Benz , 1706
MG , 15
MINI , 36
Mitsubishi , 70
Morgan , 3
Nissan , 86
NSU , 5
Opel , 515
Peugeot , 329
Piaggio , 7
Pontiac , 2
Porsche , 51
Renault , 348
Rover , 13
Saab , 3
Seat , 91
Škoda , 228
Smart , 30
Ssangyong , 3
Subaru , 7
Suzuki , 42
Talbot , 1
Tata , 9
Tesla , 8
Toyota , 49
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 5
VW Volkswagen , 4691
Volvo , 58
Wartburg , 5
Wiesmann , 18
Yugo , 12
Zastava , 25

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 18:59
Linku:
,

Passat 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 06:30
Linku:
,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:53
Linku:
,

Tiguan VW

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 18:13
Linku:
,

Ford Fiesta 1.25 benzin 2016 metalik

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT OSE

888 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:32 ,

VW Polo 1.4 TDI Comfortline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 Shitorja ,

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT ��

109 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

1 010 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

108 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT OSE

8 080 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:32 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:32 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:30 ,

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:28 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:22 Shitorja ,

Shitet GOLF 7 2018.

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:21 Shitorja ,

SHITEN GOMAT 235/65/R17

300 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:09 ,

VW Passat 2.0 TDI. Automatik BlueMotion 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:05 ,

Mercedes Bclass 180cdi Automatik Full Opsion

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

VW POLO CROSS 1.4 TDI 2016

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Golf 7 Sportsvan DSG Highline 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Shitorja ,

Bmw X1 2.0 dizel 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 Shitorja ,

Bmw X3 20d x-drive sportline facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:47 ,

Blejm Vetura

777 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:42 ,

RENAULT CAPTURE 1.5 DCI - AUTOMATIK ME DOGAN 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 184PS 4x4 AUTOMATIK 2016 LAURIN & KLEMENT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 ,

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:33 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:25 ,

Shitet kombi Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:21 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 DIZELL AUTOMATIC PA DOGAN

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:16 ,

Golf 7.5 R-line

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Audi Q5

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:48 ,

Shiten bicikletat te ardhura nga zvicrra

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:43 ,

Shitet urgjent citroen c5

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:33 ,

Audi A6 2.0 TDI AUTOMATIK Tiptronic 2017 Matrix doganuar

22 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione