Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 729
Aixam , 233
Alfa Romeo , 176
Alpina , 146
Artega , 48
Audi , 1158
BAIC , 3
Bentley , 27
BMW , 841
Bugatti , 27
Buick , 3
Cadillac , 14
Chevrolet , 7
Chrysler , 3
Citroën , 83
Corvette , 5
Dacia , 19
Daewoo , 5
Daihatsu , 1
DeTomaso , 4
Dodge , 14
Ferrari , 30
Fiat , 58
Ford , 144
GMC , 8
Grecav , 1
Honda , 17
Hummer , 3
Hyundai , 38
Infiniti , 5
Isuzu , 5
Jaguar , 7
Jeep , 30
Kia , 48
KTM , 8
Lada , 5
Lancia , 7
Land Rover , 69
Lexus , 9
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 2
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 3
MG , 13
MINI , 16
Mitsubishi , 14
Morgan , 1
Nissan , 37
NSU , 4
Opel , 242
Peugeot , 168
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 24
Renault , 156
Rover , 6
Saab , 1
Seat , 33
Škoda , 91
Smart , 11
Ssangyong , 2
Subaru , 6
Suzuki , 24
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 25
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 22
UAZ , 2
VW Volkswagen , 2242
Volvo , 30
Wartburg , 6
Wiesmann , 16
Yugo , 9
Zastava , 17

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

16 Pri 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19
Linku:
,

vw passat 2.0TDI

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 08:30
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Pri 10:35
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:19
Linku:
,

Renault Fluence 1.5 Dci

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 10:05 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:05 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:05 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:04 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

U shitt

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:02 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:01 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:01 ,

U shittt

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:56 ,

SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:54 ,

SHITET VW TIGUAN 2.0TDI, 4 MOTION AUTOMATIK, VIRTUAL

25 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53 ,

GOLF 7 1.6TDI SPORTVAN AUTOMATIC 2016

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:53 ,

SHITET OPEL ASTRA K, 1.6 ECOFLEX_ VITI 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 ,

SHITET MERCEDES- BENZ C200,- 220 CDI- AUTOMATIK

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

Motorra per dyer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:51 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 ,

transport (taxi)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:47 ,

Gelqere

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 ,

VW Golf VIII 2.0Tdi 2021��

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 ,

Audi A4 2016. 2.0 dizel

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 ,

Audi Q7 3.0Tdi 3#Sline 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 ,

Shes kosen e barit shum e rujtne

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:38 ,

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

Shes VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG 160.000 KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 ,

Golf 7. 2016

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:25 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:21 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:20 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:20 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:20 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:19 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:16 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:16 ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIC VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:15 ,

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE STRONIC VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione