Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 744
Aixam , 237
Alfa Romeo , 179
Alpina , 148
Artega , 49
Audi , 1196
BAIC , 3
Bentley , 27
BMW , 865
Bugatti , 27
Buick , 3
Cadillac , 14
Chevrolet , 6
Chrysler , 3
Citroën , 87
Corvette , 5
Dacia , 21
Daewoo , 5
Daihatsu , 2
DeTomaso , 4
Dodge , 15
Ferrari , 30
Fiat , 58
Ford , 148
GMC , 9
Grecav , 1
Honda , 15
Hummer , 3
Hyundai , 38
Infiniti , 5
Isuzu , 5
Jaguar , 8
Jeep , 30
Kia , 48
KTM , 8
Lada , 5
Lancia , 7
Land Rover , 69
Lexus , 9
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 2
Maserati , 9
Maybach , 3
Mazda , 3
MG , 13
MINI , 16
Mitsubishi , 15
Morgan , 1
Nissan , 39
NSU , 4
Opel , 244
Peugeot , 173
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 24
Renault , 156
Rover , 6
Saab , 1
Seat , 34
Škoda , 97
Smart , 12
Ssangyong , 2
Subaru , 6
Suzuki , 22
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 26
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 22
UAZ , 2
VW Volkswagen , 2304
Volvo , 30
Wartburg , 6
Wiesmann , 16
Yugo , 9
Zastava , 18

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 10:28
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:58
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Maj 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:27
Linku:
,

Peugeot 3008 1.6 120 ps automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 12:23 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:23 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:23 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:23 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:22 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:22 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:22 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:22 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:22 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:22 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:22 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:21 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:21 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:21 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:21 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:20 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:19 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:18 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDi 2016/6 Dogan Homoligim ✅

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 ,

PASSAT 2.0 TDI R-LINE 4MOTION

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:17 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:17 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:17 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:16 ,

Shes VW Tiguan

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:16 ,

������ Opel Corsa E

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:11 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:08 ,

Golf 7, vp 2016, Modeli Lounge, Origjina CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:05 ,

Bmw X6 30d 2016���� M-Packet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:04 ,

U shitt

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:04 ,

Audi A3 8V S Tronic 2.0 Tdi Design Selection

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

BMW X3 3.0D AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Audi A8 50Tdi L 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:03 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:03 ,

Vw Golf VII 1.6Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:01 ,

U shittt

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:01 Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:58 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:54 ,

Peuget 301 1.2 Benzin Viti 2018 RKS Manuel RKS

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione