Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 504
Aixam , 164
Alfa Romeo , 111
Alpina , 81
Artega , 24
Audi , 644
BAIC , 3
Bentley , 16
BMW , 515
Bugatti , 17
Buick , 2
Cadillac , 11
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Citroën , 45
Corvette , 5
Dacia , 11
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 5
Ferrari , 15
Fiat , 36
Ford , 89
GMC , 4
Grecav , 1
Honda , 11
Hummer , 1
Hyundai , 27
Infiniti , 5
Isuzu , 5
Jaguar , 6
Jeep , 13
Kia , 40
KTM , 6
Lada , 4
Lancia , 6
Land Rover , 36
Lexus , 7
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 6
Maybach , 3
MG , 3
MINI , 12
Nissan , 23
NSU , 4
Opel , 140
Peugeot , 80
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 14
Renault , 92
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 14
Škoda , 46
Smart , 7
Ssangyong , 1
Subaru , 4
Suzuki , 13
Tata , 3
Toyota , 14
TVR , 14
VW Volkswagen , 1289
Volvo , 15
Wartburg , 6
Wiesmann , 7
Yugo , 6
Zastava , 14

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

13 Maj 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:28
Linku:
,

Subwoofer Pioneer 12" 1400watt

155 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:58 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:58 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 06:58 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 06:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:57 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:56 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:56 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:54 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:53 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:53 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:53 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:48 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 03:07 ,

Mercedes Benz e200 Shitje/Nderrim 24,500

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:40 ,

Shes

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:28 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:27 ,

Felne per golf 5 18 col

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:26 ,

Felne per bmw 19 col komplet

399 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:00 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:06 ,

Blejm Telefona iPhone dhe Samsung

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

Shiten

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:04 ,

Shitet Vetura

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:28 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:07 ,

dera e garazhdes 2.80x2.40

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:54 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:34 ,

Shitet BMW 218 Active Tourer 2017, super gjendje!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Shitet audia

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione