Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 505
Aixam , 165
Alfa Romeo , 112
Alpina , 81
Artega , 24
Audi , 648
BAIC , 3
Bentley , 16
BMW , 520
Bugatti , 18
Buick , 2
Cadillac , 11
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Citroën , 45
Corvette , 5
Dacia , 11
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 5
Ferrari , 15
Fiat , 36
Ford , 89
GMC , 4
Grecav , 1
Honda , 11
Hummer , 1
Hyundai , 27
Infiniti , 5
Isuzu , 5
Jaguar , 6
Jeep , 13
Kia , 40
KTM , 6
Lada , 4
Lancia , 6
Land Rover , 36
Lexus , 7
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 6
Maybach , 3
MG , 3
MINI , 12
Nissan , 23
NSU , 4
Opel , 140
Peugeot , 80
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 14
Renault , 92
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 14
Škoda , 46
Smart , 7
Ssangyong , 1
Subaru , 4
Suzuki , 14
Tata , 3
Toyota , 14
TVR , 14
VW Volkswagen , 1296
Volvo , 15
Wartburg , 6
Wiesmann , 7
Yugo , 6
Zastava , 14

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:16
Linku:
,

Rent a car besi

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:09
Linku:
,

Subwoofer Pioneer 12" 1400watt

155 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 11:27 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:27 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:27 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:26 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:26 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:26 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:26 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:25 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:24 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:24 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:24 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:24 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:24 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:15 ,

Shes autolarja

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:12 ,

Toyota Avensis 2.0 D4D v.p 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:12 ,

Renault Captur 1.5 dci euro2

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:02 ,

Shitet BMW 218 Active Tourer 2017, super gjendje!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:57 ,

Audi a3

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:56 ,

vw passat b8

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

BMW 320d GT * FACELIFT *

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:51 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:48 ,

Vw Golf VII 1.6Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 ,

Audi A8 50Tdi L 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:47 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:45 ,

Audi A3 1.6 tdi 116 ps stronic viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

VW Arteon 2.0 tdi DSG elegance viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:42 ,

Bmw 520d 190 ps steptronic 8G sport line viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-Tronic i doganuar

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:29 ,

GOLF 7 FACELIFT 2017 AUTOMATIK 1.6 ���� ����

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:13 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:08 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:08 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:07 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:07 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione