Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 424
Aixam , 127
Alfa Romeo , 82
Pioneer , 1
Alpina , 61
Artega , 15
Audi , 404
BAIC , 2
Bentley , 13
BMW , 370
Bugatti , 16
Buick , 2
Cadillac , 9
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Citroën , 19
Corvette , 5
Dacia , 6
Daewoo , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 3
Ferrari , 14
Fiat , 26
Ford , 45
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 12
Hummer , 1
Hyundai , 19
Infiniti , 4
Isuzu , 4
Jaguar , 2
Jeep , 11
Kia , 39
KTM , 5
Lada , 4
Lancia , 6
Land Rover , 24
Lexus , 6
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 2
Maybach , 3
Mz , 1
MG , 2
MINI , 10
Nissan , 10
NSU , 4
Opel , 105
Peugeot , 26
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 9
Renault , 49
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 7
Škoda , 18
Smart , 5
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 9
Tata , 2
Toyota , 8
TVR , 10
Volvo , 15
Wartburg , 6
Wiesmann , 7
Yugo , 5
Zastava , 11

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 17:51 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:51 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:50 Shitorja ,

Auto Prishtina Blejm Vetura ��049 351 525

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:50 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:50 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:50 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:50 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:29 ,

BMW X2 X drive AUTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:22 ,

Motorra per dyer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:10 ,

Shes kosen e barit shum e rujtne

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:03 ,

VW Golf VIII 2.0Tdi 2021��

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:37 ,

Citroën c4 1.6 HDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:21 ,

Shiten dy par fellne per bmw

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:11 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:18 ,

golf 7 2.0 automatik

19 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:14 ,

SHKODA FABIA 1.4 TDI 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Shina per opel combo

40 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:45 ,

Rimorkio

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:35 ,

Shitet ora rolex

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:47 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:42 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:13 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:12 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:02 ,

NISSAN X-Trail 2.0 dCi 177 KF TEKNA 4WD-Automtik

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:58 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:58 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:58 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:57 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:57 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:57 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:51 ,

Fazana

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:43 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:42 ,

RENT A CAR

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

GOLF 7.5 2.0 DSG VITI 2019

19 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:02 ,

Shiten 4 Goma M+S 165/70/13

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:53 ,

Fellne 13

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:33 ,

Agregati

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 ,

DRITARE TE PLASTIKES TE PERDORTA BLEJ

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:08 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione