Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 555
Aixam , 161
Alfa Romeo , 108
Alpina , 80
Artega , 19
Audi , 609
BAIC , 9
Bentley , 16
BMW , 543
Bugatti , 21
Buick , 4
Cadillac , 9
Chevrolet , 2
Chrysler , 3
Citroën , 48
Corvette , 5
Dacia , 13
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 4
Ferrari , 15
Fiat , 50
Ford , 70
GMC , 4
Grecav , 1
Honda , 13
Hummer , 1
Hyundai , 22
Infiniti , 3
Isuzu , 3
Jaguar , 3
Jeep , 15
Kia , 48
KTM , 5
Lada , 5
Lancia , 6
Land Rover , 35
Landwind , 1
Lexus , 9
Lincoln , 5
Lotus , 1
Maserati , 2
Maybach , 3
Mazda , 4
MG , 3
MINI , 13
Mitsubishi , 14
Morgan , 1
Nissan , 31
NSU , 4
Opel , 161
Peugeot , 42
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 14
Renault , 73
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 14
Škoda , 35
Smart , 9
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 19
Tata , 3
Tesla , 6
Toyota , 15
TVR , 12
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1267
Volvo , 20
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 5
Zastava , 12

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

13 Gush 14:40
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6d HDP •INNOVATION• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 17:44
Linku:
,

Shitet Peugeot 308 1.6 2018, Gjendje Perfekte

13 499 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:41 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:41 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:41 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:40 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:40 ,

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:39 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:39 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:12 ,

Numra GOLD në shitje

250 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:11 ,

Peugeot 308 1.6 BlueHdi FaceLift

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:36 ,

shes

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 ,

GOLF 7.5 DSG FACELIFT

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:35 ,

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:16 ,

Golf 7 2.0 2018

18 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

Blejm Te Gjitha Llojet E Veturave Me Dogan dhe Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:57 Shitorja ,

SHITEN GOMAT 235/65/R17

300 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:56 ,

Mercedes Benz E220

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 ,

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:45 ,

AUDI A8 50 TDI PA DOGAN FULL .

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:34 ,

Golf 7.5 R-line

23 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:20 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:02 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:57 ,

Škoda Fabia 1.4 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 ,

Blejm Vetura

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:47 ,

Audi Q8 S line

61 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:41 ,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 ,

Volvo XC90 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:41 ,

Shes Audi Q5 2.0 TDI Matrix Quattro

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Audi Q5 Quattro Matrix

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

PASSAT B8 2.0TDI nga CH

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

(HELLA) ORIGJINAL

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:00 ,

Fiat tipo

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI EXCLUSIVE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:05 ,

shes dizne per bmw vw edhe opell

99 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:25
Linku:
Shitorja ,

Bmw 840d xDrive

84 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:22 ,

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:16 ,

GOLF 7

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:57 ,

GOLF 7 FACELIFT 2.0 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:56 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Line Matrix 12/2018 KM 93mi

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:49 ,

MERCEDES GLC COUPE 300d AMG LINE 4MATIC MODEL I RI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:44 ,

MERCEDES E 220 CDI AVANGARD 9G-TRONIC VITI 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:31 ,

Arteon R/Line Limited Edition 2.0 TDI DSG 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 ,

Audi A5 35 TDI S/Line 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione