Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 283
Aixam , 78
Alfa Romeo , 54
Alpina , 36
Artega , 8
Audi , 247
BAIC , 2
Bentley , 7
BMW , 239
Bugatti , 11
Buick , 2
Cadillac , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 7
Corvette , 4
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 2
Ferrari , 10
Fiat , 19
Ford , 31
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 4
Hummer , 1
Hyundai , 9
Infiniti , 4
Isuzu , 3
Jeep , 6
Kia , 31
KTM , 3
Lada , 1
Land Rover , 11
Lexus , 5
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maybach , 3
MG , 1
MINI , 1
Nissan , 5
NSU , 1
Opel , 68
Peugeot , 9
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 6
Renault , 25
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 6
Smart , 4
Subaru , 1
Suzuki , 6
Tata , 1
Toyota , 3
TVR , 5
Volvo , 5
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 3
Zastava , 8

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:28
Linku:
,

Subwoofer Pioneer 12" 1400watt

155 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 07:31 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:31 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:31 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:31 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:30 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:30 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:30 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:30 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:27 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:54 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:53 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:53 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:28 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:27 ,

Felne per golf 5 18 col

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:26 ,

Felne per bmw 19 col komplet

399 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:06 ,

Blejm Telefona iPhone dhe Samsung

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

Shitet Vetura

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:07 ,

dera e garazhdes 2.80x2.40

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:38 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:14 ,

Shitet audia

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:54 ,

������Modeli: VW GOLF 7.5 2019

15 900 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:49 ,

Shes dy maqina t kepjes shkaki mos perdorimit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:34 ,

Shes kosen e barit

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:26 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:57 ,

Mercedes C 220 Cdi Facelift ( AMG ) Night Paket

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:53 ,

SHITET

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:50 ,

Transport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:18 ,

golf 7 2.0 automatik

19 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:52 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:51 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:50 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:50 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:50 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:50 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:48 ,

PTZ GSM Camera, Kamer me kartë SIM 4G, rezolucion 3MP FullHD

149 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:48 ,

Sensor temperature dhe lagështire me Wi-Fi Detektor ambjenti

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:45 ,

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:43 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:39 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:30 ,

Shirit LED RGB shumëngjyrësh 10 metra me bluetooth

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:30 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:29 ,

4goma te veres 175-65-14

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione