Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 279
Aixam , 78
Alfa Romeo , 54
Alpina , 36
Artega , 8
Audi , 243
BAIC , 2
Bentley , 7
BMW , 237
Bugatti , 11
Buick , 2
Cadillac , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 7
Corvette , 4
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 2
Ferrari , 10
Fiat , 19
Ford , 33
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 4
Hummer , 1
Hyundai , 9
Infiniti , 4
Isuzu , 3
Jeep , 6
Kia , 31
KTM , 3
Lada , 1
Land Rover , 11
Lexus , 5
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maybach , 3
MG , 1
MINI , 1
Nissan , 5
NSU , 1
Opel , 67
Peugeot , 9
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 6
Renault , 25
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 5
Smart , 8
Subaru , 1
Suzuki , 6
Tata , 1
Toyota , 3
TVR , 5
Volvo , 5
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 3
Zastava , 7

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 07:04 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:04 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:03 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:03 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:03 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:00 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:35 ,

Fellne 16 me goma te dimrit

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 ,

Oferte e Re !!! Nga 10-31Maj 2021 Nxitoni!!!

16 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:44 ,

Shes dy maqina t kepjes shkaki mos perdorimit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

shitet urxhend

315 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 ,

4goma te veres 175-65-14

45 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:21 ,

Shes kosen e barit

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:05 ,

Fellne

340 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:35 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:24 ,

Motorra per dyer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:16 ,

U shitt

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:00 ,

DRITARE TE PLASTIKES TE PERDORTA BLEJ

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:55 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:44 ,

Remus

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:58 ,

BMW X2 AUTOMATIK X Drive...

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:31 ,

vw passat

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:56 ,

4 goma 225/50/18 Pirelli per BMW X1 2016--2021

210 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:41 ,

Kia Sportage 2019

25 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:21 ,

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:03 ,

Shes gomen rezerv per audi tauran golf 5.6.7

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:01 ,

Shes prikolic per t5 dupelkabin

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:22 ,

Shiten fellgat e golf 4 twper t mira urgjent

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:01 ,

Shitet Banesa

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:58 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:58 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:58 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:58 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:57 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:57 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:21 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:21 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 23:04 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 21:57 ,

Shitet Maqina Ritello R2 me 48 funksione te ndryshme

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 21:57 ,

GOLF 7.5 2.0 DSG VITI 2019

15 900 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 19:55 ,

Shiten fellnet 4 fellne te pacifikut me goma 16

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 18:10 ,

Shiten tavolina me karriga 7 kopleta

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 17:38 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione