Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Acura , 1301
Aixam , 285
Alfa Romeo , 1762
Alpina , 236
Artega , 100
Audi , 15546
BAIC , 7
Bentley , 44
BMW , 9553
Brilliance , 19
Bugatti , 40
Buick , 18
Cadillac , 41
Chevrolet , 431
Chrysler , 370
Citroën , 5684
Corvette , 12
Dacia , 224
Daewoo , 316
Daihatsu , 116
DeTomaso , 4
Dodge , 100
Ferrari , 55
Fiat , 9317
Ford , 9405
GMC , 74
Great Wall , 28
Grecav , 25
Honda , 414
Hummer , 10
Hyundai , 1251
Infiniti , 21
Isuzu , 138
Jaguar , 84
Jeep , 408
Kia , 991
Koenigsegg , 13
KTM , 22
Lada , 209
Lancia , 306
Land Rover , 648
Landwind , 1
Lexus , 12
Ligier , 2
Lincoln , 3
Lotus , 3
Maserati , 8
Maybach , 4
Mazda , 1046
Mercedes-Benz , 23883
MG , 81
MINI , 567
Mitsubishi , 1176
Morgan , 7
Nissan , 1902
NSU , 11
Oldsmobile , 11
Opel , 32122
Peugeot , 9683
Piaggio , 36
Plymouth , 11
Pontiac , 18
Porsche , 31
Proton , 22
Renault , 12208
Rover , 460
Saab , 136
Seat , 2852
Škoda , 1671
Smart , 118
Spyker , 2
Ssangyong , 59
Subaru , 63
Suzuki , 673
Talbot , 7
Tata , 52
Toyota , 1226
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 45
UAZ , 13
VW Volkswagen , 96906
Volvo , 868
Wartburg , 30
Wiesmann , 27
Yugo , 186
Zastava , 198

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

19 Jan 11:49
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43
Linku:
,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack 1 Vjet RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 21:51
Linku:
,

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 15:36
Linku:
,

BMW 320

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 15:00
Linku:
,

Peugeot 208

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 00:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

OPEL ASTRA PA DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:34 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:34 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 ,

AUTO-SHALA:BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:33 ,

Citroen c4 E-hdi

99 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:33 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:30 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:27 ,

VW Polo 1.4B

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

Passat 1.9 TDI 2004

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:23 ,

����LAND ROVER ��2015 Bejm NDRRiM

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:20 ,

Mercedes C220d , 100.000km , 2017 , me dogan

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:20 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:17 ,

Audi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

PASSAT 3C 2.0TDI 2006 RKS 1 VIT FULL EXTRA

5 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:15 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:15 ,

Opel Zafira

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:10 ,

BMW X 1 116 S Drive ZBRITJE

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

Fiat Punto 1.2 benzin TIP TOP!!!

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

Opel Zafira 1.7 cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

Shes Makine ford mondeo

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:55 ,

Shitet ndrrohet Hyundai Terracan ne gjendje perfekte

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:55 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55 ,

SHITET GOLF 6 BLUEMOTION 1.6TDI-i KUQE

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Bmw 318 d

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

Shitet Citroen C3 1.6 Hdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:54 ,

Riza misini

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:54 ,

320 shitet ndrrohet me vetura rks ose pa dogan per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:53 ,

Shitet ndrrohet *Hyundai Terracan* Tel: 045295112

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:51 ,

Veture familjare me 7 vende

8 888 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:47 ,

Drita lled per Gjip

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 ,

Passat 3c 1.9 tdi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:43 ,

Shitet Renault Espase 7 Ulse 9 muj rks

1 590 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

Audi A3

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

FIAT STILO 1.6B RKS 11 MUJ KLIM

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim