Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1617
Aixam , 344
Alfa Romeo , 2054
Alpina , 274
Artega , 122
Audi , 18055
BAIC , 18
Bentley , 50
BMW , 11194
Brilliance , 25
Bugatti , 49
Buick , 22
Cadillac , 41
Chevrolet , 618
Chrysler , 508
Citroën , 7068
Corvette , 17
Dacia , 307
Daewoo , 373
Daihatsu , 168
DeTomaso , 5
Dodge , 120
Ferrari , 54
Fiat , 11317
Ford , 11377
GMC , 84
Great Wall , 29
Grecav , 26
Honda , 470
Hummer , 10
Hyundai , 1451
Infiniti , 21
Isuzu , 165
Jaguar , 97
Jeep , 503
Kia , 1159
Koenigsegg , 13
KTM , 25
Lada , 259
Lancia , 345
Land Rover , 761
Landwind , 1
Lexus , 15
Lifan , 1
Ligier , 4
Lincoln , 4
Lotus , 3
Maserati , 7
Maybach , 7
Mazda , 1235
Mercedes-Benz , 27659
MG , 88
MINI , 674
Mitsubishi , 1463
Morgan , 8
Nissan , 2461
NSU , 11
Oldsmobile , 12
Opel , 38322
Peugeot , 11844
Piaggio , 46
Plymouth , 13
Pontiac , 19
Porsche , 34
Proton , 24
Renault , 14538
Rover , 493
Saab , 147
Seat , 3373
Škoda , 2134
Smart , 149
Spyker , 4
Ssangyong , 79
Subaru , 79
Suzuki , 924
Talbot , 8
Tata , 80
Tesla , 1
Toyota , 1498
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 53
UAZ , 24
VW Volkswagen , 112969
Volvo , 1042
Wartburg , 37
Wiesmann , 33
Yugo , 218
Zastava , 240

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 14:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Polo 1.6 TDI

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 6 Style - 2.0 TDI

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14
Linku:
Shitorja Vetura , Pejë

VW GOLF 7 2.0TDI VITI 2013 Panoram I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 10:29
Linku:
Vetura , Prishtinë

Renaul Megane RS

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 21:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet TIGUAN 049234258

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 21:33 Shitorja Vetura , Klinë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:33 Shitorja Vetura , Burim

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:33 Shitorja Vetura , Besianë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:33 Shitorja Vetura , Artanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:33 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:32 Vetura , Gjilan

shitet vetura me 7 ulese

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:30 Vetura , Lipjan

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:30 Vetura , Lipjan

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:29 Vetura , Shtime

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:29 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:28 Vetura , Kastriot

044-323-828 (BLEJ VETURA)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0 TDI S LINE - 14

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 Vetura , Prizren

SHKODA FABIA 1.2 B

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Drenas

Opel astra 1.7 Cdti rks 2006

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 Vetura , Drenas

W Touran 2.0 tdi rks 2005

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:28 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 806 Hdi 2.0 Manuel Targa Gjermane

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT EXPERT 2.0 Hdi

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI - 7 Ulse - 1 Vit te plot Rks (��TIP TOP��)

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Lipjan

Meriva 1.7 CDTI Rks 11 Muaj - 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 tdi 2.0, 4 Motion, pa dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 2013 ��������

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4- 2.5 Tdi - 6 ulse librez - Me Dogan+tvsh-viti 1998

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 Vetura , Pejë

Shitet vetura

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:28 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 tdi 77 kw, Pa Dogan

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2004 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:27 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 TDI 1,6 Manuel 6 shpejtesi 4Motion Rks

12 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005-Me Klim

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy Maxi 2.0 Tdi - Pa dogan - viti 2008 Me Klim

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW caddy 1.6 Tdi - Pa dogan - viti 2011 me Klim

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 1.9 TDI 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI 6-SHPEJTSI KLIMATRONIK RKS 2007.

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7 MOTORR JAPAN 2003

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Shitorja Vetura , Dragash

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:22 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:21 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 Dizell - RKS - VITI 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Drenas

Seat Ibiza, benxin 1.4-Mpi, viti 2001, regjistrim 1 vit

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Prishtinë

Opel combo 1.7 DTI viti 2004 me klim ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI viti 2010 me Klim ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione