Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 342
Aixam , 127
Alfa Romeo , 252
Alpina , 140
Artega , 73
Audi , 8549
BAIC , 6
Bentley , 26
BMW , 8251
Bugatti , 25
Buick , 20
Cadillac , 73
Chevrolet , 262
Chrysler , 271
Citroën , 1086
Corvette , 15
Dacia , 7
Daewoo , 30
Daihatsu , 14
DeTomaso , 3
Dodge , 88
Ferrari , 33
Fiat , 211
Ford , 715
GMC , 30
Grecav , 1
Honda , 116
Hummer , 39
Hyundai , 421
Infiniti , 16
Isuzu , 8
Jaguar , 212
Jeep , 713
Kia , 220
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 26
Land Rover , 872
Landwind , 2
Lexus , 12
Ligier , 4
Lincoln , 55
Lotus , 8
Maserati , 18
Maybach , 4
Mazda , 70
Mercedes-Benz , 15121
MG , 17
MINI , 97
Mitsubishi , 214
Morgan , 3
Nissan , 315
NSU , 1
Opel , 3258
Peugeot , 1200
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 20
Porsche , 200
Proton , 3
Renault , 994
Rover , 71
Saab , 53
Seat , 306
Škoda , 450
Smart , 659
Spyker , 1
Ssangyong , 101
Subaru , 19
Suzuki , 52
Talbot , 1
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 166
Trabant , 2
Triumph , 4
TVR , 7
VW Volkswagen , 16602
Volvo , 398
Wartburg , 5
Wiesmann , 8
Yugo , 9
Zastava , 17

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

14 Sht 09:30
Linku:
,

VW Tiguan 2.0 TDI 2016

Histora e veturës

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:29
Linku:
,

Audi A6 Allroad 3.0 disel viti 2015

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:34
Linku:
,

Shitet vetura

Histora e veturës

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:49
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA 2.0 CDTI Automatik

Histora e veturës

7 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:44
Linku:
,

Smart Brabus 1.0 automatik

Histora e veturës

7 640 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 14:10 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET��

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:10 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:10 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:10 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 ,

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

Histora e veturës

49 523 954 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:09 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:09 ,

KIA SEDONA 2.9 DIZELL ANGLEZ AUTOMATIK NE GJENDJE PREFEKTE

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENTE VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 ,

Golf VII Allstar 2017

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:09 ,

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

Histora e veturës

49 523 954 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:09 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:09 ,

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

Histora e veturës

49 523 954 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:09 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

Shitet Mercedesi c clas Automatik Cdi pa Dogan

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:09 ,

Audi A3 1.6 TDI S-Line STronic 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

*AUDI A6 3.0 DABELL LLED QUATRO DIZELL 3XS-LINE *FULL EXTRA

Histora e veturës

17 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:09 ,

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

Histora e veturës

49 523 954 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione