Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 271
Aixam , 104
Alfa Romeo , 208
Alpina , 89
Artega , 53
Audi , 6574
BAIC , 2
Bentley , 23
BMW , 6476
Bugatti , 25
Buick , 18
Cadillac , 63
Chevrolet , 229
Chrysler , 247
Citroën , 886
Corvette , 12
Dacia , 3
Daewoo , 25
Daihatsu , 12
DeTomaso , 2
Dodge , 87
Ferrari , 26
Fiat , 177
Ford , 560
GMC , 23
Grecav , 1
Honda , 95
Hummer , 40
Hyundai , 369
Infiniti , 10
Isuzu , 5
Jaguar , 185
Jeep , 591
Kia , 174
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 26
Land Rover , 682
Landwind , 2
Lexus , 17
Ligier , 5
Lincoln , 48
Lotus , 7
Maserati , 13
Maybach , 4
Mazda , 53
Mercedes-Benz , 12380
MG , 12
MINI , 62
Mitsubishi , 178
Morgan , 3
Nissan , 220
NSU , 1
Opel , 2750
Peugeot , 863
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 18
Porsche , 165
Proton , 3
Renault , 782
Rover , 59
Saab , 37
Seat , 217
Škoda , 341
Smart , 535
Spyker , 1
Ssangyong , 91
Subaru , 18
Suzuki , 44
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 165
Trabant , 2
Triumph , 4
TVR , 6
VW Volkswagen , 12562
Volvo , 291
Wartburg , 3
Wiesmann , 8
Yugo , 7
Zastava , 10

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

03 Korr 07:24
Linku:
,

U Shit flm merrjep Mercedes E350 CDI Avantgarde

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 20:16
Linku:
,

Audi q3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 15:14
Linku:
,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

13 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Korr 22:05
Linku:
,

Golf 7 lounge automatik 150km 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 23:03
Linku:
,

Peugeot 308 sw automatik 2.0 me pano rks

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:41 ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK 2009

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:41 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:41 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT RKS PA DOGAN PA DEFEKT

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:41 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:41 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

BMW 530d Automatik Me 8 Shpeci +3-Sport 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:41 ,

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 2QELSA Rks 10 MuJ

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:41 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:41 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS

1 111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:41 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim