Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 329
Aixam , 120
Alfa Romeo , 239
Alpina , 137
Artega , 66
Audi , 7985
BAIC , 5
Bentley , 24
BMW , 7667
Bugatti , 24
Buick , 18
Cadillac , 71
Chevrolet , 242
Chrysler , 263
Citroën , 1025
Corvette , 15
Dacia , 6
Daewoo , 24
Daihatsu , 14
DeTomaso , 3
Dodge , 88
Ferrari , 31
Fiat , 194
Ford , 659
GMC , 28
Grecav , 1
Honda , 112
Hummer , 41
Hyundai , 403
Infiniti , 16
Isuzu , 5
Jaguar , 201
Jeep , 656
Kia , 207
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 25
Land Rover , 816
Landwind , 2
Lexus , 14
Ligier , 4
Lincoln , 52
Lotus , 7
Maserati , 17
Maybach , 4
Mazda , 68
Mercedes-Benz , 14246
MG , 15
MINI , 86
Mitsubishi , 195
Morgan , 3
Nissan , 271
NSU , 1
Opel , 3094
Peugeot , 1116
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 19
Porsche , 189
Proton , 3
Renault , 941
Rover , 70
Saab , 46
Seat , 281
Škoda , 428
Smart , 619
Spyker , 1
Ssangyong , 96
Subaru , 17
Suzuki , 50
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 157
Trabant , 2
Triumph , 4
TVR , 6
VW Volkswagen , 15382
Volvo , 346
Wartburg , 5
Wiesmann , 8
Yugo , 8
Zastava , 15

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 15:56
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 21:22
Linku:
,

2014 Volkswagen Passat · TDI SEL Premium Sedan 4D

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:52
Linku:
,

Mercedes-Benz - full opsjone - sport

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:31 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:31 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:31 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:31 ,

Bmw 530d

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:31 ,

Peugoet 407 2.0 Disell Automatik Rks 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

Opel zafira 1.4 benzin automatik -12 NDRRIM ME VETUR , PIKAP

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:31 ,

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 2002 Automatik ��

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

U shitt

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 ,

BMW 328i 2014 2.0 Benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:31 ,

Audi A4 2011 Automatik 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:31 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:31 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:31 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

Audi Q7 3.0Tdi 3#Sline 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:31 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 ,

Bmw 535d Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:31 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:31 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:31 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:31 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:30 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 ,

Shitet Toka - Super Ofertë

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:30 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:29 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

GOLF 6 GTI TURBO DSG AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione