Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 118
Aixam , 54
Alfa Romeo , 51
Alpina , 36
Artega , 18
Audi , 673
Bentley , 7
BMW , 554
Bugatti , 7
Cadillac , 3
Chevrolet , 6
Chrysler , 9
Citroën , 59
Corvette , 1
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 5
Ferrari , 2
Fiat , 28
Ford , 17
GMC , 5
Grecav , 1
Honda , 3
Hummer , 2
Hyundai , 19
Isuzu , 2
Jaguar , 8
Jeep , 12
Kia , 7
KTM , 4
Lancia , 9
Land Rover , 35
Lexus , 8
Ligier , 1
Lotus , 2
Maserati , 7
Mazda , 3
MG , 5
MINI , 7
Nissan , 14
NSU , 3
Opel , 112
Peugeot , 69
Piaggio , 1
Porsche , 19
Renault , 46
Rover , 2
Saab , 9
Seat , 10
Škoda , 15
Smart , 222
Ssangyong , 10
Subaru , 1
Tata , 1
Toyota , 4
TVR , 12
UAZ , 1
Volvo , 13
Wartburg , 2
Wiesmann , 11
Zastava , 14

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

09 Maj 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 12:20 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:19 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 ,

Shes spojlerin e ajrit per ATEGO MAN

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:13 ,

��❗️BMW M5/ 3.0 AUTOMATiK EXTRA 2003/ NDRRiM��

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:06 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:01 ,

Mercedes E 220 Cdi W211 Avantgarde Rks Full Exstra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Audi A3 2.0tdi Automatik me dogan te paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:02 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:47 ,

Audi A4 2.0 tdi dsg

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:22 ,

Mercedes benz E220

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 ,

Audi A3

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:12 ,

Bicikleta bike

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:11 ,

Bicikleta 2 copa

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:10 ,

Fellne krom per xhip. Vetura. Gjip

270 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 ,

Shes shtafat e gjat per fellne

40 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:30 ,

Shes fellnet per golf 5

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:22 ,

Mercedes actross 18/48

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:15 ,

BMW X6 40 D M_Performance 3.0 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Remus

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:48 ,

Biqiklete ne gjendje perfekte e re

250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:07 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Shitet rimorko per vetur urgjent

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:40 ,

SHITET VETURA

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:44 ,

Shitet RENAULT LAGUNA 2,0 DCI, automatik, 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 ,

VW Touareg 3.0 TDI V6, 4motion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 ,

Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 ,

Blej pikapa dhe komba

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:32 ,

Porsche cayenne

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 ,

Bmw x6

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:45 ,

Opell corsa Automatik me klim 94mi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:44 ,

Mercedes benz E220

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 ,

Mercedes A170 dizell viti 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:19 ,

BMW 320d M-SPORTPAKET AUTOMATIK XDRIVE

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:49 ,

shitet per pjes

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 19:26 ,

Shitet Opel Insignia 2.0 FaceLift BiTurbo

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:11 Shitorja ,

VW Golf Sportsvan 1.4 TSI Highline DSG 2014 ����

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 18:29 ,

Opel Meriva benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 17:56 ,

Mercedes slk kabriolet 2012.140.000 km.

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 17:56 ,

VW Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 16:50 ,

Shitet navigator golf 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:23 ,

FIAT QUBO 1.3 MULTIJET 2011 DIESEL AUTOMATIK

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 15:02 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI DSG ����

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 15:01 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Bluemotion DSG 2014 ����

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:01 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S-Packet 2015 ����

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 15:00 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Bluemotion DSG 2014 ����

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:58 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Sportback S-Tronic����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 14:42 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione