Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 173
Aixam , 32
Alfa Romeo , 1146
Alpina , 29
Artega , 13
Audi , 14134
Bentley , 11
BMW , 10630
Bugatti , 12
Buick , 19
Cadillac , 56
Chevrolet , 448
Chrysler , 417
Citroën , 4585
Corvette , 5
Dacia , 134
Daewoo , 242
Daihatsu , 81
Dodge , 111
Ferrari , 9
Fiat , 5611
Ford , 6107
Great Wall , 13
GMC , 37
Grecav , 5
Honda , 282
Hummer , 33
Hyundai , 1131
Infiniti , 13
Isuzu , 64
Jaguar , 206
Jeep , 690
Kia , 753
KTM , 8
Lada , 87
Lancia , 180
Land Rover , 962
Landwind , 1
Lexus , 16
Lincoln , 38
Lotus , 4
Maserati , 13
Maybach , 1
Mazda , 719
Mercedes-Benz , 23409
MG , 32
MINI , 447
Mitsubishi , 881
Morgan , 3
Nissan , 1397
NSU , 6
Opel , 21376
Peugeot , 6895
Piaggio , 16
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 144
Proton , 9
Renault , 8339
Rover , 280
Saab , 117
Seat , 2098
Škoda , 1387
Smart , 589
Ssangyong , 125
Subaru , 52
Suzuki , 427
Talbot , 4
Tata , 31
Toyota , 860
Trabant , 3
Triumph , 1
TVR , 16
UAZ , 5
VW Volkswagen , 67531
Volvo , 702
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 61
Zastava , 55

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 17:42
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Avant 136 Ps Me Doganë

9 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21
Linku:
,

Fiat Punto Evo 1,4 B• ����.i.ri 107.km.

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:45
Linku:
,

Audi A5 2012 S-LINE

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 19:30 ,

❌ Blejm Vetura PA DOGAN ose RKS 24/7 Online❌

85 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30 ,

BMW M5 Motor 3.0 VITI 2005 M-Paket AUTOMATIK

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:29 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:29 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:29 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e AUDI BMW MERCEDES VW 24/7

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:29 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011 inovation

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:29 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Audi a5 2.0 TDI sportback

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:29 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 ,

Shes fiat punto 1.2 B viti 2003 rks 4 muj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:29 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e (BMW) PA DOGAN + RKS☎️✅

3 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:29 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Opel AGILA 1.2b

2 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

BMW 530d GT Full Opsione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

Passat 2.0 TDI 2011 AUTOMATI (DsG) 189 Km Higline✅

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.0 diesel - 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Range Rover Sport autobiography look

14 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7 ��

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Pikap kadi 1.4 benzin shum xh temir Rks vp 2004

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:29 ,

Golf 6 TDI 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Astra H 1.7 cdti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:29 ,

Opel Vectra

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Dacia Sandero 1.2 Benzins 90 mij km- Pa dogan.

1 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:29 ,

Seat Ibiza

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:29 ,

BMW 520 BENZINS MANUAL RKS 4 MUJ

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:29 ,

BMW 530 DIZEL AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim