Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 187
Aixam , 37
Alfa Romeo , 1266
Alpina , 32
Artega , 15
Iveco , 1
Audi , 16188
Bentley , 11
BMW , 12374
Bugatti , 12
Buick , 18
Cadillac , 63
Chevrolet , 516
Chrysler , 451
Citroën , 5250
Corvette , 7
Dacia , 168
Daewoo , 262
Daihatsu , 91
Dodge , 125
Ferrari , 11
Fiat , 6378
Ford , 6977
GMC , 43
Great Wall , 13
Grecav , 7
Honda , 313
Hummer , 33
Hyundai , 1276
Infiniti , 21
Isuzu , 69
Jaguar , 226
Jeep , 781
Kia , 823
KTM , 8
Lada , 94
Lancia , 206
Land Rover , 1094
Landwind , 1
Lexus , 15
Lincoln , 40
Lotus , 4
Maserati , 13
Maybach , 2
Mazda , 817
Mercedes-Benz , 26359
MG , 35
MINI , 510
Mitsubishi , 1004
Morgan , 3
Nissan , 1621
NSU , 6
Opel , 24150
Peugeot , 7988
Piaggio , 17
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 165
Proton , 10
Renault , 9539
Rover , 314
Saab , 133
Seat , 2481
Škoda , 1707
Smart , 673
Spyker , 1
Ssangyong , 133
Subaru , 54
Suzuki , 464
Talbot , 3
Tata , 31
Toyota , 970
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 17
UAZ , 7
VW Volkswagen , 76900
Volvo , 813
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 71
Zastava , 59

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 02:20
Linku:
,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:30
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39
Linku:
,

Chevorlet Evanda ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ( VIBER +38345405605 )

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:43 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:43 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

VW Touran 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

TAURAN 2.0 DSG 7 ULSE VIT 2015 POSA ARDHUR NGA����

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:43 ,

Ford Ka - 1.2 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:43 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013 ( I DOGANUAR )

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:43 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:43 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:43 ,

OPEL ASTRA J 2011 1.7 CDTI 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:43 ,

shes reno llaguna 2.2 dci autmatik

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Shitet vetura Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

6 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

BMW X5 FULL PANORAM AUTOAMTIK MODIFIKANT

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:42 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 ,

VW CADDY 2.0 SDI 2007 ( I DOGANUAR )

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:42 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:42 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:42 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-tronicAUTOMATIK PA DOGANE

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:42 ,

BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:41 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2010 RKS

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione