Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 161
Aixam , 27
Alfa Romeo , 1132
Alpina , 26
Artega , 12
Audi , 13978
Bentley , 10
BMW , 10495
Bugatti , 11
Buick , 18
Cadillac , 52
Chevrolet , 421
Chrysler , 414
Citroën , 4546
Corvette , 5
Dacia , 128
Daewoo , 236
Daihatsu , 79
Dodge , 104
Ferrari , 9
Fiat , 5551
Ford , 5941
Great Wall , 12
GMC , 37
Grecav , 5
Honda , 264
Hummer , 31
Hyundai , 1093
Infiniti , 13
Isuzu , 61
Jaguar , 204
Jeep , 686
Kia , 736
KTM , 7
Lada , 71
Lancia , 170
Land Rover , 942
Landwind , 1
Lexus , 9
Lincoln , 37
Lotus , 4
Maserati , 11
Maybach , 1
Mazda , 710
Mercedes-Benz , 23174
MG , 29
MINI , 435
Mitsubishi , 867
Morgan , 2
Nissan , 1367
NSU , 6
Opel , 21103
Peugeot , 6819
Piaggio , 16
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 140
Proton , 9
Renault , 8224
Rover , 276
Saab , 116
Seat , 2084
Škoda , 1361
Smart , 566
Ssangyong , 124
Subaru , 50
Suzuki , 403
Talbot , 4
Tata , 29
Toyota , 803
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 15
UAZ , 5
VW Volkswagen , 66891
Volvo , 697
Wartburg , 4
Wiesmann , 7
Yugo , 47
Zastava , 50

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 07:05
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:01
Linku:
,

HYUNDAI IX35 1.7 CRDI 6 Shpejtsi RKS

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:39
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:47
Linku:
,

Audi A5 2012 S-LINE

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 14:05
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 22:59 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:59 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:59 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7��

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:59 ,

BMW F10 2010 AUTOMATIK 204 PS I DOGANUAR RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE RKS 1 PRONAR 2 QELSA

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 ,

Blejm Gjitha Llojet e Veturave Gjith Kosoven ����

30 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:59 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:59 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven⁉️ ���� Online 24/7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:59 ,

���� Blejm Vetura Gjith Kosoven Online 24/7 ����

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:59 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:59 ,

❌ Blejm Vetura PA DOGAN ose RKS 24/7 Online❌

85 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

Opel Corsa 1.2 16v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:58 ,

Blejm Gjitha Modelet e AUDI BMW MERCEDES VW 24/7

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:58 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorni

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:58 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 ,

Blejm Gjitha Modelet e (BMW) PA DOGAN + RKS☎️✅

3 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:58 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:58 ,

Passat 2.0 TDI 2011 AUTOMATI (DsG) 189 Km Higline✅

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 ,

BMW M5 Motor 3.0 VITI 2005 M-Paket AUTOMATIK

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7 ��

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:57 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:57 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:57 ,

OPEL CORSA - AUTOMATIK - VITI 2005 - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim