Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 180
Aixam , 33
Alfa Romeo , 1255
Alpina , 27
Artega , 12
Iveco , 1
Audi , 16047
Bentley , 11
BMW , 12271
Bugatti , 11
Buick , 18
Cadillac , 63
Chevrolet , 495
Chrysler , 450
Citroën , 5175
Corvette , 6
Dacia , 157
Daewoo , 256
Daihatsu , 87
Dodge , 121
Ferrari , 11
Fiat , 6313
Ford , 6861
GMC , 42
Great Wall , 13
Grecav , 7
Honda , 302
Hummer , 28
Hyundai , 1262
Infiniti , 19
Isuzu , 66
Jaguar , 223
Jeep , 768
Kia , 807
KTM , 8
Lada , 83
Lancia , 203
Land Rover , 1083
Landwind , 1
Lexus , 13
Lincoln , 40
Lotus , 4
Maserati , 11
Maybach , 2
Mazda , 811
Mercedes-Benz , 26174
MG , 34
MINI , 500
Mitsubishi , 993
Morgan , 2
Nissan , 1582
NSU , 6
Opel , 23940
Peugeot , 7932
Piaggio , 17
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 160
Proton , 10
Renault , 9464
Rover , 313
Saab , 132
Seat , 2467
Škoda , 1693
Smart , 647
Spyker , 1
Ssangyong , 132
Subaru , 53
Suzuki , 445
Talbot , 3
Tata , 30
Toyota , 949
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 16
UAZ , 7
VW Volkswagen , 76338
Volvo , 803
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 58
Zastava , 54

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:46
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 17:41
Linku:
,

Golf 7 -2016 me dogan dhe homologim

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:13 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 170Km

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:12 ,

VW GOLF 6 2.0 GTD DSG 2010

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:12 ,

mercedes sprinter 210cdi 6ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:12 ,

Shitet Mazda 626

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:12 ,

Mazda b 2500

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

VW SCIROCCO 1.6 B

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

fiat punto 1.2

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:12 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:12 Shitorja ,

Citroen C3 Pikaso Viti 2014 1.6 Hdi Manual Rks

4 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:12 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 ,

SHKODA PRAKTIK 1.6 TDI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Shitorja ,

Cheverlet vyjager 2.8 dezell viti 2006 rks 7 ulse

3 199 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:11 ,

RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:11 ,

TOURAN AUTOMATIK 1.6 TDI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK EVO 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione