Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 240
Aixam , 39
Alfa Romeo , 1392
Alpina , 34
Artega , 13
Audi , 18418
BAIC , 3
Bentley , 15
BMW , 14279
Brilliance , 11
Bugatti , 13
Buick , 20
Cadillac , 67
Chevrolet , 620
Chrysler , 497
Citroën , 5974
Corvette , 9
Dacia , 187
Daewoo , 289
Daihatsu , 117
Dodge , 139
Ferrari , 12
Fiat , 7140
Ford , 7815
GMC , 42
Great Wall , 14
Grecav , 7
Honda , 329
Hummer , 28
Hyundai , 1415
Infiniti , 22
Isuzu , 86
Jaguar , 260
Jeep , 949
Kia , 911
KTM , 9
Lada , 94
Lancia , 224
Land Rover , 1304
Landwind , 1
Lexus , 16
Lifan , 1
Lincoln , 40
Lotus , 5
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 938
Mercedes-Benz , 29633
MG , 39
MINI , 542
Mitsubishi , 1168
Morgan , 2
Nissan , 1940
NSU , 6
Opel , 27092
Peugeot , 9067
Piaggio , 21
Plymouth , 6
Pontiac , 19
Porsche , 217
Proton , 10
Renault , 10699
Rover , 339
Saab , 140
Seat , 2760
Škoda , 2019
Smart , 728
Spyker , 1
Ssangyong , 163
Subaru , 69
Suzuki , 547
Talbot , 3
Tata , 43
Tesla , 1
Toyota , 1100
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 19
UAZ , 9
VW Volkswagen , 86021
Volvo , 940
Wartburg , 8
Wiesmann , 10
Yugo , 62
Zastava , 63

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 16:47
Linku:
Shitorja ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:25
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56
Linku:
,

BMW 320 E90 FaceLift Automatic Full

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:18
Linku:
,

Në shitje Ford Fiesta 1.6 TDCI 2009 me Klimë RKS!

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:24 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:24 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:23 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:23 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:23 ,

TIGUAN 3X R-LINE 2013 - 177 PS - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

Caddy 1.9 TDI viti 2010 me Klim ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 ,

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:21 ,

GOLF 6 1.6 TDI MODEL TEAM VITI 2012 - I DOGANUAR RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

golf 2 1.6 dizell

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:21 ,

Shitet Vetura BMW GT 2017, Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 ,

Chevrolet Malibu 2.0

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:17 ,

Citroen c5 pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 Dizel Cdti Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Opel Corsa 1.2

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:17 Shitorja ,

Polo

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 Shitorja ,

Fiat Punto JTD

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

Peugeot 208

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Shitet BMW 320d, xDrive, viti 2010 facelift, 184 Ps

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

VW GOLF VII 2.0 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:15 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI DIZEL ME DOGAN PAGUME VITI 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 ,

SHES AUDI A3 2.0tdi 3x-SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:12 ,

Shitet Audi A4

12 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

RENAULT GRAND SCENIC 1.9 DCI / 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

Shitet seat cordoba

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Shitorja ,

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:08 ,

Moler , Ngjyrosje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:06 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

Shkoda fabia

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 ,

Shes Audi A4 TDI 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 ,

BLEJ VETURA 500-1500

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 ,

Mercedes Benz C220 Cdi - Mundësi Ndrrimi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 ,

Mercedes E350 4matic 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:59 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:59 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:59 ,

Combo 1.7 DTI me klim me dogan ����

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

Shitet BMW 530D viti prodhimit 2011 automatik rks ni vit

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione