Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 155
Aixam , 27
Alfa Romeo , 1157
Alpina , 23
Artega , 11
Audi , 14287
Bentley , 10
BMW , 10851
Bugatti , 10
Buick , 16
Cadillac , 47
Chevrolet , 413
Chrysler , 400
Citroën , 4603
Corvette , 4
Dacia , 117
Daewoo , 223
Daihatsu , 76
Dodge , 100
Ferrari , 10
Fiat , 5559
Ford , 5929
GMC , 33
Great Wall , 13
Grecav , 6
Honda , 254
Hummer , 25
Hyundai , 1104
Infiniti , 14
Isuzu , 58
Jaguar , 199
Jeep , 684
Kia , 734
KTM , 9
Lada , 58
Lancia , 177
Land Rover , 927
Lexus , 6
Lincoln , 34
Lotus , 4
Maserati , 11
Maybach , 1
Mazda , 716
Mercedes-Benz , 23591
MG , 29
MINI , 437
Mitsubishi , 864
Morgan , 2
Nissan , 1364
NSU , 5
Opel , 21588
Peugeot , 6984
Piaggio , 15
Plymouth , 4
Pontiac , 17
Porsche , 134
Proton , 10
Renault , 8399
Rover , 272
Saab , 112
Seat , 2163
Škoda , 1458
Smart , 555
Spyker , 1
Ssangyong , 127
Subaru , 50
Suzuki , 396
Talbot , 4
Tata , 25
Toyota , 832
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 16
UAZ , 4
VW Volkswagen , 68865
Volvo , 682
Wartburg , 4
Wiesmann , 8
Yugo , 40
Zastava , 43

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 16:19
Linku:
Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:18
Linku:
Shitorja ,

Skoda Octavia VRS 2.0 TDI DSG ����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:53
Linku:
,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 18:38
Linku:
,

Shitet Audi Q7..2xS Line me 7 ulese

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18
Linku:
Shitorja ,

VW Polo 1.2 -R Line- ����

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:45 Shitorja ,

VW CADDY 1.6 TDI MANUAL 2015 ME KLIME

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:45 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZELL 2007 PA VREJTJE *RKS

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:45 ,

BMW 530d E-60 AUTOMATIK 2005 Full opsjone

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:45 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:45 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:45 Shitorja ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:45 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:45 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:45 ,

KOMBI TRANSPORTER 1.9 DIZELL **RKS** FIKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 23:44 ,

GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 3 MUJ ME KLIM 3 QELSA LIBER

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:44 ,

Peugeot 208 1.6 BlueHDi - Me dogane

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:43 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:43 ,

BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:43 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:43 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:43 ,

SMART 800 KUBIK DIZELL ME KLIM 1 VIT REGJISRIM

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:43 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:43 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:43 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:43 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:42 ,

BMW 116 Dizell 2.0 Twin Power Turbo 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:42 ,

MRCEDES-a170 DIZEL RKS 1 PRONAR 2 QELSA 190km

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:42 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:39 Shitorja ,

Mercedes c220 avantgard

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:38 ,

Reno Laguna benzine 1998

600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:38 ,

AUDI A8 3.0 DIZELL RKS 1 VIT 2005 QUATTRO

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:37 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:36 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:36 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:36 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:36 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:35 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:35 ,

2015 ML 250 2.1 Turbo Bluetech me Full Opsione

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:35 ,

BMW X1 2.0D Xdrive 190ps 2016 Sport-Line nga CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:34 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:34 ,

Shkoda ROOMSTER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:34 ,

Shes audi a6 ne gjendje te mire! Rks 9 muaj!

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:34 ,

Shitet vektra 1.8 benzin

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.
Në fillim