Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 171
Aixam , 30
Alfa Romeo , 1243
Alpina , 25
Artega , 11
Iveco , 1
Audi , 16010
Bentley , 10
BMW , 12265
Bugatti , 10
Buick , 16
Cadillac , 54
Chevrolet , 462
Chrysler , 438
Citroën , 5130
Corvette , 5
Dacia , 142
Daewoo , 242
Daihatsu , 86
Dodge , 116
Ferrari , 11
Fiat , 6238
Ford , 6645
GMC , 39
Great Wall , 13
Grecav , 7
Honda , 291
Hummer , 24
Hyundai , 1243
Infiniti , 18
Isuzu , 64
Jaguar , 218
Jeep , 750
Kia , 804
KTM , 8
Lada , 72
Lancia , 205
Land Rover , 1057
Lexus , 9
Lincoln , 35
Lotus , 4
Maserati , 12
Maybach , 2
Mazda , 807
Mercedes-Benz , 26077
MG , 32
MINI , 490
Mitsubishi , 972
Morgan , 2
Nissan , 1555
NSU , 5
Opel , 23905
Peugeot , 7870
Piaggio , 16
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 155
Proton , 10
Renault , 9416
Rover , 310
Saab , 125
Seat , 2458
Škoda , 1690
Smart , 607
Spyker , 1
Ssangyong , 134
Subaru , 51
Suzuki , 426
Talbot , 3
Tata , 28
Toyota , 946
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 16
UAZ , 6
VW Volkswagen , 76251
Volvo , 803
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 48
Zastava , 49

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 21:34
Linku:
,

Audi A6 TDI Ultra C7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:33
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:13
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:09
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:00
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 03:19 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:18 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:18 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:16 ,

Caddy 1.9 TDI 2000 me dogan

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:15 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:06 ,

1����Luxury Touring Line XD.535 Dizell +Eko.pro

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:06 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:08 ,

Shes ose ndrroi taureg 044430619

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:02 ,

Rent A Car VEJSI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:01 ,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 ,

C klase 2.2 Automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:43 ,

Golfi 1.9 Dizel fabrikisht Rks 28.09.2021 viti 86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

renaul laguna

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:19 ,

Opel Zafira 1.9cdti AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:16 ,

Mercedes b180 cdi

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:14
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:08 ,

VW AMAROK 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

Shitet Mercedes GLK 220 cdi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:00 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:00 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

CITROEN C5 EKSLUZIVE 2002

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:58 ,

��MERCEDES VITO 108 CDI 6 ULSE ��

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:56 ,

VW AMAROK 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:56 ,

Mercedes Benz e200 Shitje/Nderrim 24,500

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:56 ,

Vw Polo 1.3 GT coupe

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:54 ,

Shitet Golf 5 1,9 tdi 6 shpejtësi manual 2008.

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:54 ,

Polo 1.2 tsi dsg

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:33 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 ,

Caddy 2.0 Sdi me Dogan e homologim

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:29 ,

Opel Astra G 1.8 Benzin Pline NDIZNE + ATEST 1 VIT RKS

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:28 ,

Mitsubishi Outlander 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Opel Corsa

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 ,

Mercedes gla 200 amg

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:28 ,

Audi a6 2.5

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:28 ,

Mercedes-Benz C 270 CDI

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:28 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:28 ,

Golf 6 style 2012 , tdi, pa dogane , gjendje perfekte.

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Renault Megane DCi 1.5 2011 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Shitet PIkap

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel interculer

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:20 ,

Golf 6+

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:20 ,

Shitet VW POLO 1.4 BENZIN

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Shitet Renault Grand Scenic 1.9 dci 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione