Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 162
Aixam , 29
Alfa Romeo , 1221
Alpina , 24
Artega , 11
Iveco , 1
Audi , 15769
Bentley , 10
BMW , 12029
Bugatti , 10
Buick , 16
Cadillac , 48
Chevrolet , 428
Chrysler , 414
Citroën , 5023
Corvette , 5
Dacia , 135
Daewoo , 224
Daihatsu , 81
Dodge , 110
Ferrari , 11
Fiat , 6044
Ford , 6435
GMC , 36
Great Wall , 10
Grecav , 7
Honda , 276
Hummer , 22
Hyundai , 1189
Infiniti , 15
Isuzu , 62
Jaguar , 207
Jeep , 712
Kia , 783
KTM , 8
Lada , 60
Lancia , 200
Land Rover , 1033
Lexus , 8
Lincoln , 30
Lotus , 4
Maserati , 9
Maybach , 2
Mazda , 789
Mercedes-Benz , 25738
MG , 32
MINI , 473
Mitsubishi , 946
Morgan , 2
Nissan , 1510
NSU , 5
Opel , 23454
Peugeot , 7718
Piaggio , 15
Plymouth , 4
Pontiac , 17
Porsche , 146
Proton , 10
Renault , 9203
Rover , 302
Saab , 124
Seat , 2401
Škoda , 1652
Smart , 553
Spyker , 1
Ssangyong , 130
Subaru , 46
Suzuki , 389
Talbot , 3
Tata , 26
Toyota , 919
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 5
VW Volkswagen , 75150
Volvo , 786
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 41
Zastava , 41

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

14 Maj 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:58
Linku:
,

Audi A6 TDI Ultra C7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:17
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:03
Linku:
,

Vetura eshte shitë, faleminderit Merrjep

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:42 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:42 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:42 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:42 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:41 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:41 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:41 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:41 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:40 ,

shes Vektren C 2.2 Diezell

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 ,

TOYOTA 4RUNNER OFFROAD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

TAURAN 2.0 TDI 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:36 ,

Opel Corsa

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:36 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 ,

Mercedes benz E220

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:35 Shitorja ,

Mercedes c250 cdi automatik elegance viti 2011 rks 11 muj

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:34 Shitorja ,

Smart forfour 1.5 cdi manual viti 2005 rks

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:32 ,

AUDI A4 3.0 QUATRO AUTOMATIC

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 ,

SHITET

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

Caddy pikap cady 4×4. 2.0TDI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:32 ,

Audi a3 sportback

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 ,

AUDI A4 2.0 TDI 6 shpejci S LINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione