Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 161
Aixam , 28
Alfa Romeo , 1212
Alpina , 24
Artega , 11
Iveco , 1
Audi , 15706
Bentley , 10
BMW , 11977
Bugatti , 10
Buick , 16
Cadillac , 48
Chevrolet , 426
Chrysler , 414
Citroën , 4984
Corvette , 5
Dacia , 137
Daewoo , 224
Daihatsu , 81
Dodge , 110
Ferrari , 11
Fiat , 6021
Ford , 6417
GMC , 36
Great Wall , 10
Grecav , 7
Honda , 275
Hummer , 23
Hyundai , 1189
Infiniti , 15
Isuzu , 63
Jaguar , 207
Jeep , 711
Kia , 780
KTM , 8
Lada , 60
Lancia , 200
Land Rover , 1021
Lexus , 8
Lincoln , 30
Lotus , 4
Maserati , 9
Maybach , 2
Mazda , 783
Mercedes-Benz , 25622
MG , 32
MINI , 470
Mitsubishi , 943
Morgan , 2
Nissan , 1495
NSU , 5
Opel , 23361
Peugeot , 7682
Piaggio , 15
Plymouth , 4
Pontiac , 17
Porsche , 145
Proton , 10
Renault , 9159
Rover , 298
Saab , 124
Seat , 2376
Škoda , 1641
Smart , 552
Spyker , 1
Ssangyong , 130
Subaru , 46
Suzuki , 388
Talbot , 3
Tata , 26
Toyota , 913
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 5
VW Volkswagen , 74865
Volvo , 784
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 41
Zastava , 39

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

04 Maj 21:59
Linku:
,

Passat 2.0 dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:16
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:47 ,

MERCEDES ML 3.0 VITI 2008

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:47 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:47 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 ,

FORD FOCUS C MAX 1.6 TDCI DIESEL 2006 1 VIT RKS

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:47 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:47 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Arian

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:47 ,

mercedes A clas 160 rks deri dhjetor 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47 ,

PRIME RENT A CAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:47 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:47 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:46 ,

Shes bmw f10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:46 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:45 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 2 muj rregjistrim

670 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 ,

vw t-5 maxxi 2.5 me klim pa dogan viti 2006 automatik

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

vw caddy 2.0 sdi viti. 2004. pa dogan

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2007 me dogan paguar me faktur tvsh

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar me faktur tvsh

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:43 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan te paguar viti 2004 me faktur tvsh

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2006

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

Audi A4 2015 Avant Ambient 2.0 TDI/Pano/150 PS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

Shitet Audi A3 12.2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG 4MOTION Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

❌❌Opel Corsa 1.7Cdti Pa Dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Tiguan 2.0 TDi 4 MOTION i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione