Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 203
Aixam , 34
Alfa Romeo , 1311
Alpina , 30
Artega , 11
Iveco , 1
Audi , 17643
BAIC , 1
Bentley , 13
BMW , 13552
Brilliance , 10
Bugatti , 12
Buick , 13
Cadillac , 51
Chevrolet , 504
Chrysler , 454
Citroën , 5557
Corvette , 7
Dacia , 149
Daewoo , 234
Daihatsu , 91
Dodge , 123
Ferrari , 12
Fiat , 6562
Ford , 6970
GMC , 39
Great Wall , 11
Grecav , 7
Honda , 292
Hummer , 22
Hyundai , 1260
Infiniti , 16
Isuzu , 78
Jaguar , 238
Jeep , 847
Kia , 825
KTM , 9
Lada , 61
Lancia , 209
Land Rover , 1159
Lexus , 10
Lifan , 1
Lincoln , 27
Lotus , 5
Maserati , 9
Maybach , 4
Mazda , 867
Mercedes-Benz , 28217
MG , 35
MINI , 504
Mitsubishi , 1055
Morgan , 2
Nissan , 1779
NSU , 5
Opel , 25699
Peugeot , 8601
Piaggio , 15
Plymouth , 5
Pontiac , 16
Porsche , 179
Proton , 10
Renault , 9979
Rover , 315
Saab , 126
Seat , 2642
Škoda , 1916
Smart , 568
Spyker , 1
Ssangyong , 151
Subaru , 58
Suzuki , 443
Talbot , 3
Tata , 32
Toyota , 1007
Trabant , 2
TVR , 18
UAZ , 6
VW Volkswagen , 82761
Volvo , 911
Wartburg , 6
Wiesmann , 10
Yugo , 40
Zastava , 45

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 10:36
Linku:
,

Golf 7, 1.6 TDI Automatik

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 06:30
Linku:
,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:13
Linku:
,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:55
Linku:
,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:24
Linku:
Shitorja ,

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:42 ,

������OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX FACELIFT������

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 ,

Shes Citroen C3 1.4d

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 ,

golf 2

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:41 ,

Golf 6 2.0 TDI Higlline

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2009-Me klim

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:39 ,

BMW X6 AUTOMATIK 8 Shpejtesi xDrive doganuar

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Shitet pikapi peugeot expert 2.0 hdi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Shitorja ,

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Shes vectra 2.2 dci automatik

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

Shes Opel Corsa 1.3 ecoflex disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:38 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

✅ PIKAP CADDY 2.0 SDI 2005

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

✅ CADDY 1.9 SDI 2004 I DOGANUAR

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

✅ CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

✅ CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

✅ T5 1.9 TDI 2006 I DOGANUAR

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Shitorja ,

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2010 Me Klim

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 ,

vw caddy 2.0. sdi me dogan paguar me faktur tvsh

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:37 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 ,

vw t-5 transporter 1.9 me dogan paguar viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Shitorja ,

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

����VW POLO 1.6 TDI CROSS

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:37 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi- DSG- Pa Dogan - viti 2009-Me Klim

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan -viti 2008-Me klim

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi- Dsg - Pa dogan - viti 2009-Me klim

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Jeep Grand Cheroke 3.0crd Sport Utiity Limites

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione