Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 147
Aixam , 27
Alfa Romeo , 1164
Alpina , 22
Artega , 9
Iveco , 1
Audi , 15070
Bentley , 10
BMW , 11447
Bugatti , 10
Buick , 8
Cadillac , 44
Chevrolet , 379
Chrysler , 390
Citroën , 4683
Corvette , 4
Dacia , 120
Daewoo , 191
Daihatsu , 71
Dodge , 99
Ferrari , 10
Fiat , 5628
Ford , 6012
GMC , 34
Great Wall , 10
Grecav , 6
Honda , 250
Hummer , 14
Hyundai , 1098
Infiniti , 13
Isuzu , 61
Jaguar , 196
Jeep , 658
Kia , 723
KTM , 8
Lada , 43
Lancia , 180
Land Rover , 942
Lexus , 7
Lincoln , 24
Lotus , 4
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 723
Mercedes-Benz , 24792
MG , 28
MINI , 431
Mitsubishi , 879
Morgan , 2
Nissan , 1401
NSU , 5
Opel , 22262
Peugeot , 7295
Piaggio , 14
Plymouth , 4
Pontiac , 14
Porsche , 124
Proton , 10
Renault , 8557
Rover , 286
Saab , 119
Seat , 2274
Škoda , 1569
Smart , 452
Spyker , 1
Ssangyong , 121
Subaru , 39
Suzuki , 323
Talbot , 3
Tata , 22
Toyota , 845
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 3
VW Volkswagen , 72123
Volvo , 740
Wartburg , 4
Wiesmann , 9
Yugo , 33
Zastava , 36

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 21:04
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41
Linku:
,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 11:21
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:22 ,

Touran 2.0 DSG full extra 2013

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 ,

PIKAP CITROEN JUMPY 1.9 D 3 ULSE REGJISTRIM 11 MUJ

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:22 Shitorja ,

BMW X6 3.5D Xdrive Viti 2011 Me Dogan ���� Veq 21.999€ + 3

21 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:22 Shitorja ,

Mercedes Benz Ml 350 Cdi AMG Viti 2013 Me Dogan 20.999€ + 3

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Blejm Vetura 500-1500 Euro

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:22 ,

SHES PIKAP RENAULT KANGO NE GJENDJE PERFECTE ME KLIM

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:22 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 Tdi S-Line 7 Ulse 2011 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 ,

MERCEDES E300 - BLUETEC - VITI 2013 - AUTOMATIK F1 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Mercedes Benz ML350 bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Shitorja ,

Audi A3 2.0 Tdi S-Tronik Viti 2011 Rks 8 Muj Veq 9999€ +383

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

BMW 320D - 2.0 DIZELL - VITI 2010 - FACELIFT - NAVI - RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:22 ,

Pasat dizell 1.9 tdi regjistrim 5 muaj guma ereja viti 2000

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Audi A5 2.7 TDI S-Line Viti 2009 Rks 6 Muj Veq 8888€

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 Tdi Viti 2005 Rks Veq 4444€ + 383 44 838 848

4 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:21 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

SHITET MERCEDES A 180 CDI 2012 AUTOMATIK RKS 8 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 Shitorja ,

VW Golf VII 1.6 Tdi Bluemotion Viti 2016 Me Dogan Homologim

8 888 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

Opell zafira 2.0 dizell regjistim 5 muaj tepomat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:21 Shitorja ,

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Me Dogan Veq 10.999€

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

VW POLO 2011 1.6 TDI NGA ZVICRRA

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 Tdi DSG Viti 2013 Rks 8 Muj

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione