Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 141
Aixam , 27
Alfa Romeo , 1133
Alpina , 22
Artega , 9
Iveco , 1
Audi , 14784
Bentley , 10
BMW , 11204
Bugatti , 10
Buick , 5
Cadillac , 41
Chevrolet , 353
Chrysler , 372
Citroën , 4532
Corvette , 4
Dacia , 109
Daewoo , 159
Daihatsu , 68
Dodge , 92
Ferrari , 10
Fiat , 5429
Ford , 5796
GMC , 33
Great Wall , 10
Grecav , 6
Honda , 239
Hummer , 12
Hyundai , 1061
Infiniti , 10
Isuzu , 61
Jaguar , 181
Jeep , 633
Kia , 690
KTM , 8
Lada , 40
Lancia , 172
Land Rover , 901
Lexus , 6
Lincoln , 24
Lotus , 4
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 701
Mercedes-Benz , 24396
MG , 26
MINI , 404
Mitsubishi , 852
Morgan , 2
Nissan , 1328
NSU , 5
Opel , 21705
Peugeot , 7058
Piaggio , 14
Plymouth , 4
Pontiac , 14
Porsche , 115
Proton , 9
Renault , 8230
Rover , 282
Saab , 117
Seat , 2207
Škoda , 1524
Smart , 412
Spyker , 1
Ssangyong , 119
Subaru , 35
Suzuki , 299
Talbot , 3
Tata , 21
Toyota , 805
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 2
VW Volkswagen , 70912
Volvo , 729
Wartburg , 4
Wiesmann , 9
Yugo , 29
Zastava , 34

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 01:26
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:46
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:59
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19
Linku:
,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:41 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:41 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:41 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:41 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:41 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:41 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:41 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:40 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:40 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:40 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:40 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:40 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 05:39 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:39 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:38 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:37 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:27 ,

X3 2005 rks manual 2.0d 4x4 shitet ndrrohet

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:27 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:27 ,

MERCEDES GL 350CDi 2013 AUTOMATIK 7 ULSE

34 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:26 ,

Polo 1.4 Benz v98 Full ekstra

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:05 ,

Opel combo

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:03 ,

Golf 6 GTI top sport, Fellne Origjinale 19 zoll

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:56 ,

OPEL ASTRA J 2013 1.7 CDTI ��������

5 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:56 ,

SEAT LEON 2011 DOGAN+HOMOLIGIM ����

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:53 ,

Mazda B2500

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:25 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:19 ,

MERCEDES E 270 VITI 2002 MANUEL

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:08 ,

VW Caddy 1.9 SDI

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:08 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS 7Muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione