Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 135
Aixam , 26
Alfa Romeo , 1115
Alpina , 21
Artega , 7
Iveco , 1
Audi , 14625
Bentley , 8
BMW , 11144
Bugatti , 9
Buick , 5
Cadillac , 40
Chevrolet , 326
Chrysler , 360
Citroën , 4383
Corvette , 4
Dacia , 100
Daewoo , 146
Daihatsu , 64
Dodge , 85
Ferrari , 9
Fiat , 5255
Ford , 5550
GMC , 33
Great Wall , 10
Grecav , 5
Honda , 224
Hummer , 11
Hyundai , 1021
Infiniti , 8
Isuzu , 56
Jaguar , 169
Jeep , 602
Kia , 664
KTM , 8
Lada , 37
Lancia , 168
Land Rover , 892
Lexus , 4
Lincoln , 18
Lotus , 4
Maserati , 6
Maybach , 2
Mazda , 673
Mercedes-Benz , 24177
MG , 26
MINI , 386
Mitsubishi , 822
Morgan , 2
Nissan , 1297
NSU , 5
Opel , 21394
Peugeot , 6854
Piaggio , 14
Plymouth , 4
Pontiac , 14
Porsche , 110
Proton , 9
Renault , 8007
Rover , 284
Saab , 111
Seat , 2182
Škoda , 1506
Smart , 368
Spyker , 1
Ssangyong , 115
Subaru , 33
Suzuki , 274
Talbot , 3
Tata , 16
Toyota , 794
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 2
VW Volkswagen , 70311
Volvo , 725
Wartburg , 4
Wiesmann , 8
Yugo , 27
Zastava , 34

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 18:46
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:55
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 18:43
Linku:
,

Nissan 1.9 Dizel / Regjistrim Deri ne dhjetor

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 12:03
Linku:
,

Vetura eshte shitë, faleminderit Merrjep

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 07:14 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:14 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:14 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:14 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:14 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:14 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:14 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:13 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:13 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:13 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:13 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDi 2016/6 Dogan Homoligim ✅

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:13 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:13 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:13 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:12 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:12 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:12 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:11 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:11 ,

Peugeot 206sw benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:10 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:10 ,

Shitet BMW 740 Diesel

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:09 Shitorja ,

Shitet mercedes E220

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:09 ,

Opel Astra G 16ekotek

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06 ,

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Shitet Frontera

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:05 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:04 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:03 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:01 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01 ,

MercedesBenz C220 AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:01 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:00 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:00 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:57 ,

Citroen C1 - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 ,

BMW 530 D Rks Bej Ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 ,

Golf III 1.9 TDI Sport 190 PS Rks 6 Muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:54 ,

Renault kangoo 5 ulese me klim abs RKS 10muj 1.4B

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 ,

Shitet audi a4 2.0 tdi manuel 6 shpejtsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione