Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 183
Aixam , 32
Alfa Romeo , 1220
Alpina , 27
Artega , 8
Iveco , 1
Audi , 16601
BAIC , 1
Bentley , 11
BMW , 12741
Brilliance , 10
Bugatti , 11
Buick , 6
Cadillac , 43
Chevrolet , 421
Chrysler , 402
Citroën , 4978
Corvette , 6
Dacia , 112
Daewoo , 167
Daihatsu , 78
Dodge , 99
Ferrari , 10
Fiat , 5874
Ford , 6214
GMC , 36
Great Wall , 10
Grecav , 5
Honda , 247
Hummer , 13
Hyundai , 1129
Infiniti , 10
Isuzu , 70
Jaguar , 192
Jeep , 740
Kia , 729
KTM , 9
Lada , 42
Lancia , 179
Land Rover , 1020
Lexus , 6
Lifan , 1
Lincoln , 18
Lotus , 5
Maserati , 6
Maybach , 3
Mazda , 757
Mercedes-Benz , 26858
MG , 30
MINI , 430
Mitsubishi , 953
Morgan , 2
Nissan , 1579
NSU , 5
Opel , 23839
Peugeot , 7803
Piaggio , 14
Plymouth , 5
Pontiac , 14
Porsche , 149
Proton , 9
Renault , 8963
Rover , 298
Saab , 115
Seat , 2468
Škoda , 1775
Smart , 425
Spyker , 1
Ssangyong , 133
Subaru , 47
Suzuki , 332
Talbot , 3
Tata , 23
Toyota , 900
Trabant , 2
TVR , 18
UAZ , 4
VW Volkswagen , 78560
Volvo , 855
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 28
Zastava , 35

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 20:46
Linku:
,

Peugeot3008 2.0Hdi Hybrid Automatik (Diesel/Elektrik) 4wd

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13
Linku:
,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:02
Linku:
Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0 D Viti 2012 Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 16:25
Linku:
Shitorja ,

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:29 ,

passat 2.0 tdi automatik dsg rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Citroen DS3 1.6 turbo sport 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 Cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 ,

BMW GT 530 BLACK EDITION (Bojm ndrrim)

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

VW Polo Modeli Style 1.6TDI 5K\100Km

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:28 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Tronik 8M

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

Mercedes s400 CDI Automatik Rks

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:24 ,

OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX GJENDJE PERFEKTE

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI ~ KM 200.656 GARANTUME 100% •UNITED• 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 ,

��MERCEDES A CLAS 180 CDI��AUTOMATIK��~AVANTGARDE~ 2007

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 ,

AUDI A3 1.9 TDI ~ KLIMATRONIK ~2X S.LINE~ FILUM E RE �� 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Shitorja ,

Peugeot 308 SW 1.6 HDI (7 Ulese)

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Shitorja ,

FORD Focus 1.6 TDCI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:23 ,

opel vectra c 1.9 cdti

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:22 Shitorja ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 Hdi 90 PS( me 7 ulese )

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:22 Shitorja ,

FIAT 500L 1.3 MJTD 16V 85 cv

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:22 Shitorja ,

GOLF 6 SW 1.6 115 PS

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 ,

MERCEDES E300 CDI BLUETEC

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 ,

��VW GOLF 5 1.9 TDI • 6 Shpejtesi • SERVISIET ‘BAKI’ 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

VW BORA 1.9 TDI 74 KW • 6 SHPEJTESI • HIGH LINE • VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 ,

VW GOLF 4 TDI - 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:20 ,

VW GOLF 5 TDI AUTOMATIK - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 ,

Opell Corsa 1.3

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

Opell Astra 1.6

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Peugeot 307 2.0 hdi

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

SHITET BMW 120 FACELIFT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

VW GOLF TDI AUTOMATIK - 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

wv taureg 3.0 automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

T4 kombi

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:17 ,

Shitet Mercedesi Evo Look Automatik

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 ,

Hyundai 2005sh 2.5disel Furgon 4dyer 1.2ton

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:14 ,

Shitet peugeot 407 2.0 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:13 ,

Amarok 2.0 TDI BiTurbo-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDI 5 ULSE

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

FORD FOCUS 1.8 DIZELL TDI,VITI 2001,RKS,KLIME,

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

MERCEDES ML 320 CDI

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 ,

Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4Motion Full Opsion Model 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

VW Passat 2.0 TDI. Automatik BlueMotion 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Shitorja ,

Renault Megan III CUPE 1.5 dci

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione